Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Lewandowski/Archiwum/Czerwiec11

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj
Właśnie znajdujesz się w archiwach dyskusji użytkownika Lewandowski.
AktualnePoprzedni miesiącGłówna archiwumNastępny miesiącMedal - Gregoric[edytuj kod]

Dziękuję za medal, choć uważam że mi się za lenistwo nie należy :). Za LENISTWO! A tak serio, to kukam sobie ostatnio HTML i CSS i cały czas spędzony na komputerze poświęcam tylko temu (tu się pochwalę, bo wiem, że ty, Lewandowski też majstrujesz ze stronami :P). Z wielką chęcią bym potłumaczył (jak już wspominałem wolę to od tworzenia artykułów), ale z lenistwa nie chce mi się szukać takich - nieprzetłumaczonych - artów. Lenistwo :). Jak skończę z z HTML i kumpel pozwoli mi pograć na jego MC, to zapewne wrócę. Jeszcze raz dzięki i pozdrowienia! →Gregoricdyskusja 15:06, 1 cze 2011 (CEST)

Babel[edytuj kod]

Przyda się lista dostępnych ;) Tak dla ułatwienia w wyborze :) Jeżeli dasz mi listę tych już stworzonych, postaram się obrobić to do formy artu :) promaster - D - W - M - 21:07, 15 cze 2011 (CEST)

Serwer?![edytuj kod]

WOW. Gdzie będzie można znaleźć wszystkie dane tegoż serwera? Na "premierę" przyjdę z wielką chęcią :) promaster - D - W - M - 11:58, 22 cze 2011 (CEST)
Właśnie znajdujesz się w archiwach dyskusji użytkownika Lewandowski.
AktualnePoprzedni miesiącGłówna archiwumNastępny miesiąc