Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Lewandowski/Archiwum/Kwiecień11

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj
Właśnie znajdujesz się w archiwach dyskusji użytkownika Lewandowski.
AktualnePoprzedni miesiącGłówna archiwumNastępny miesiącMedale[edytuj kod]

Pozbierałem sobie ostatnio kilka artykułów, które DEFINITYWNIE wymagają medalu. Są to:

Co ty na to? Chyba przyda się aktualizacja tych medali... Ρromaster - D - W - M - 12:35, 2 kwi 2011 (CEST)

Licznik[edytuj kod]

Wydaje mi się, że licznik artykułów przestał działać. Sewciok 15:16, 3 kwi 2011 (CEST)

Ile wynosi to opuźnienie? Sewciok 15:41, 3 kwi 2011 (CEST)

Biurokrata[edytuj kod]

Wielkie dzięki :) Ρromaster - D - W - M - 15:36, 4 kwi 2011 (CEST)

 • Ja także dziękuję --Cero 16:13, 4 kwi 2011 (CEST)

Aktualizacje[edytuj kod]

A czy przypadkiem artykuł JJayJoker, także nie wymaga opieki? Dopisuję go do listy, mam dobre kontakty z JJayJokerem, także nie jest to dla mnie trudność. Sewciok 22:29, 4 kwi 2011 (CEST)

[edytuj kod]

Te nowe logo to tragedia. Czytałem post Wynthyst, czy jak mu tam. Czy logo samo można zmienić? Jestem grafikiem, więc mogę coś wykombinować, bo to co tam teraz jest to tragedia ;] 99% ludzi nie wie co to jest, w tym ja ;| Sewciok 22:01, 5 kwi 2011 (CEST)

Odpowiedzi[edytuj kod]

No już zdążyłem się zorientować, jednak dzięki za radę :P Aj, znowu o podpisie zapomniałem...

CloN 12:23, 6 kwi 2011 (CEST)

Najlepsi[edytuj kod]

Witaj.

Od jakiegoś czasu grupa najlepsi przestała być chyba aktualna. Zwróć uwagę na takie osoby, jak SCC czy inni, którzy zrobili góra 50 edycji. W dodatku, nie ujawniają się od dłuższego czasu. Ρromaster - D - W - M - 21:23, 6 kwi 2011 (CEST)

?![edytuj kod]

Można się spytać po co to witanie każdego nowego użytkownika? Ni uważam tego za sensowne... Ρromaster - D - W - M - 15:45, 8 kwi 2011 (CEST)

 • Aha, skoro nazwa tematu nie wyszukana, a mi nie chce się zakłądać nowego, zapytam tutaj - czy nie lepiej byłoby używać w logach (?), obrazkach itp. jakiejś innej nazwy niżli Minecraft Wiki? Z tego co zrozumiałem nie postawiono nam warunku, iż absolutnie wszystko musi zmienić nazwę. Bo Minecraft Wiki Polska, brzmi, wygląda i nie tylko po prostu... jakby to powiedzieć lekko... chałowo. Takie pliki, jak Medal.png, czy Logo.png po prostu straciły swój urok. A przykładowo, Minecraft Wiki w wielu miejscach nadal używa "Minepedia"... Ρromaster - D - W - M - 16:01, 8 kwi 2011 (CEST)

Usuwanie[edytuj kod]

Widzisz, mam dostęp do internetu więc chcę go wykorzystać ;) Swoją drogą, ze nic nie jestem w stanie zrozumieć, po co ludzie robią takie artykuły. "Można nimi rzucać"? Zadławiłem się pijąc :D Ρromaster - D - W - M - 16:52, 11 kwi 2011 (CEST)

Mail[edytuj kod]

Tak, widziałem, ale zapomniałem o nim :) Już odpowiadam. promaster - D - W - M - 23:27, 15 kwi 2011 (CEST)

Kilka słów o prowadzeniu dyskusji[edytuj kod]

Chyba rozumiem, czy ma to być w takiej formie? Wiem po co to, sam zastanawiałem się skąd ktoś może wiedzieć o mojej odpowiedzi - teraz wiem. Dzięki za wprowadzenie. PS. Czy taka odpowiedź ma być zaznaczana jak drobna zmiana? Gregoric 19:47, 19 kwi 2011 (CEST)

bot[edytuj kod]

Hello. I'm trying to install Pywikipediabot in ru.minecraftwiki.net. And I constanly get error when generate family-file for pl (it's need to sync interwiki)

python pywikipedia/generate_family_file.py http://pl.minecraftwiki.net minecraft
Generating family file from http://pl.minecraftwiki.net

==================================
api url: http://pl.minecraftwiki.net/api.php
MediaWiki version: 1.16.0
==================================

Determining other languages...
Traceback (most recent call last):
 File "generate_family_file.py", line 261, in <module>
  FamilyFileGenerator(*sys.argv[1:]).run()
 File "pywikipedia/generate_family_file.py", line 69, in run
  self.getlangs(w)
 File "pywikipedia/generate_family_file.py", line 77, in getlangs
  iw = json.load(urlopen(w.api + "?action=query&meta=siteinfo&siprop=interwikimap&sifilteriw=local&format=json"))
 File "/usr/lib/python2.6/json/__init__.py", line 267, in load
  parse_constant=parse_constant, **kw)
 File "/usr/lib/python2.6/json/__init__.py", line 307, in loads
  return _default_decoder.decode(s)
 File "/usr/lib/python2.6/json/decoder.py", line 319, in decode
  obj, end = self.raw_decode(s, idx=_w(s, 0).end())
 File "/usr/lib/python2.6/json/decoder.py", line 338, in raw_decode
  raise ValueError("No JSON object could be decoded")
ValueError: No JSON object could be decoded

Could you give me advice how you tune your bot? --Dnikitin 15:43, 21 kwi 2011 (CEST)

Poprawka[edytuj kod]

Poprawiłem mały błąd na twojej stronie użytkownika. Strasznie raził w oczy ;) promaster - D - W - M - 13:21, 22 kwi 2011 (CEST)

JJayJoker[edytuj kod]

Odpowiem za Sewcioka: CTSG, JJay i inni dostają kilkadziesiąt TYSIĘCY wiadomości DZIENNIE więc nie licz na jakąkolwiek odpowiedź ;) promaster - D - W - M - 21:32, 24 kwi 2011 (CEST)

Interwiki[edytuj kod]

Przepraszam, jak tylko skończyłem ostatnie linki doczytałem się prośby o dolinkowania wsteczne, a nie miałem już czasu na założenie kont na innych Wiki, ale jutro powinienem mieć czas i nadrobić zaległości. :) Chciałbym jak najwięcej pomóc z Wiki, zwłaszcza pomóc ją ustandaryzować. :) --Duszek 23:15, 25 kwi 2011 (CEST)

Medal (tydz. 6) + Interwikizacja[edytuj kod]

Dzięki za medale, tak właściwie dopiero po otrzymaniu dowiedziałem się o ich istnieniu (jak i konkursu :D, dobry pomysł). Będzie to teraz dla mnie jeszcze większą motywacją :). Od razu wpadłem na pomysł medalu dla ludzi pomagającym nowym użytkownikom (tak jak ty wytłumaczyłeś mi dyskutowanie). Taką akcję (tzn. projekt) widziałem na anglojęzycznej wiki i wydało mi się dobrym pomysłem. Dzięki również za uprawnienia, choć tutaj - gdybym pisał jakąś większą zmianę - poproszę o spojrzenie któregoś z innych redaktorów. Gregoric 15:45, 26 kwi 2011 (CEST)

 • Ja także dziękuję za medal, ale zauważyłem niedopatrzenie, które w tej chwili nie jest dla mnie korzyścią, ale moja natura to uczciwość. Według zasad konkursu medal za wkład dostaje się tylko za artykuł na medal, a Eksplozja nie ma medalu (polecam dać medal :P). Kolega wyżej ma dobry pomysł z medalami dla pomagających nowym, popieram. --Cero 15:47, 26 kwi 2011 (CEST)

Nick[edytuj kod]

Jan Kowalski zabił Jana Kowalskiego bo ma podobne imię :D Nie, nie zablokuję go. Nie ma to sensu. To nic złego, że ktoś ma podobną nazwę. Nie jestem sławny na całym świecie, więc wątpie żeby ktoś chciał się pode mnie podszywać :) promaster - D - W - M - 16:10, 30 kwi 2011 (CEST)

Afera z kodami[edytuj kod]

No cóż... chciałem z tobą o tym pogadać, a nie chce tego robić na craftsite.pl :) Otóż ta cała afera... powiem tak: kontagier.pl wyglądają najmniej uczciwie. Ich odpowiedź jest dwuznaczna, wynika z niej tyle: nie znamy dostawcy, nie wiemy czy klucze są legalne, więc napiszemy tak żeby nikt nie zrozumiał i git. Pewnie 50% polskiej społeczności pożegna się z Minecraftem.

Nawet ja - i kto wie czy nie ty! - jestem zagrożony. Kupiłem za 60 zł, ale to o niczym nie świadczy. Nie znam pochodzenia klucza i tyle. Zablokowane zostaną pewnie WSZYSTKIE giftcody bo inaczej się nie da. Nie da się wykryć, które są poprawne a które nie. Albo jest druga opcja - Mojang nie zrobi nic, bo nie chce tracić graczy. Ja się nie boję - znam dane mojego sprzedawcy, jeżeli zablokują mi konto to wyląduje w pierdlu bo wykabluję nt. kradzieży i tyle.

Czy działanie Mojangu jest słuszne? Czy ja wiem... Notch sam mówił, że piractwo to nie kradzież. Ale mówił to jeszcze zanim dostał kupę szmalu za które może żyć jak Król do końca życia. Teraz pewnie pójdzie za kasą i tyle. Problem leży w tym że nielegalni sprzedawcy zarobią krocie, Notch nic nie zyska z tego a gracze stracą. I to bardzo dużo. Mój kolega jak sam pisze w komentarzu na Craftsite kupił za 35 zł i jeszcze nie dostał klucza. Pewnie długo się nie nagra... Co ty o tym sądzisz? promaster - D - W - M - 21:32, 30 kwi 2011 (CEST)Właśnie znajdujesz się w archiwach dyskusji użytkownika Lewandowski.
AktualnePoprzedni miesiącGłówna archiwumNastępny miesiąc