Dyskusja użytkownika:MCWaterfall

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witaj w gronie redaktorów[edytuj kod]

Hej MCWaterfall! Z powodu Twoich edycji, chciałem wynagrodzić trochę Twoje starania poprzez nadanie Ci uprawnień redaktora. Gratuluję nowej roli i dziękuję Ci za dotychczasowy wkład w Minecraft Wiki Polska! Korzystając z okazji, planujesz coś zrobić z Gridami elementów chemicznych, które niedawno przesyłałeś? Jestem zdania że o wiele lepiej byłoby zamiast gridów, użyć modułu InvSprite wraz z aktualizacją Plik:InvCSS.png oraz Moduł:InvSprite/IDs, podobnie jest zrobione na angielskiej wiki, i zaoszczędza to ilość osobnych plików. Anyway, życzę owocnych edycji w przyszłości! Frisk (Dyskusja) 18:37, 10 maj 2018 (UTC)

O, super. Dzięki :) Co do tych pierwiastków, to muszę przyznać, że te wszystkie techniczne sprawy nie są moją mocną stroną. Może uda mi się to jakoś ogarnąć; jak będę miał czas to spróbuję dodać te wszystkie tekstury i napisać artykuł. Waterrail (dyskusja) 18:53, 10 maj 2018 (UTC)
Rozumiem, nic nie szkodzi, techniczne sprawy również nie są moją mocją stroną, ale jeśli będę miał czas to sam zaktualizuje te dwie rzeczy i dam Ci znać na dyskusji ;). Przy okazji, zostawię tutaj to: Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}} Pozdrawiam, Frisk (Dyskusja) 19:53, 10 maj 2018 (UTC)
Ok, mam już wziąć się za pisanie artykułu? Waterrail (dyskusja) 17:35, 11 maj 2018 (UTC)
Za pisanie artykułu możesz wziąć się w każdej chwili, w craftingach, czy tam gdzie wymagane są nazwy przedmiotów gdzie zamieniają się w obrazki możesz wstawić oryginalne nazwy pierwiastków tak jak by te pliki były. Frisk (Dyskusja) 17:43, 11 maj 2018 (UTC)
Hej, udało mi się zaktualizować wymagane pliki i szablony w tej edycji. Gdy będziesz miał czas jeżeli możesz przetłumacz te nazwy, wtedy obrazki będą dostępne pod nazwami, na które je przetłumaczysz. Frisk (Dyskusja) 12:47, 12 maj 2018 (UTC)
Super, wielkie dzięki :) Zaraz się za to wszystko wezmę. Waterrail (dyskusja) 13:09, 14 maj 2018 (UTC)
Wszystko mam już niemal zrobione, ale nadal nie rozumiem jak mam wstawić przesłaną w InvSprite teksturę. W angielskiej wikii jest użyty szablon Slot (czerpie tekstury z InvSprite), który - z tego, co mi wiadomo - jest odpowiednikiem szablonu Grid. Jednak polski Grid nie czerpie grafiki z InvSprite, co sprawia, że nie mogę wstawić jej do artykułu. InvSprite w polskiej wikii jest traktowany jako szablon i się nie wyświetla. Może coś robię źle :P —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika MCWaterfall (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Poprawiłem. Przy okazji, przy następnej odpowiedzi odpowiadaj w wątku na mojej dyskusji (tworząc go), zgodnie z instrukcją, odpowiadamy na dyskusji rozmówcy :) Frisk (Dyskusja) 16:23, 17 maj 2018 (UTC)

Pierwiastki chemiczne[edytuj kod]

Czy zechciałbyś wyjaśnić mi, po co dodałeś gridy pierwiastków chemicznych? Przecież są niepotrzebne. Pozdrawiam, Mój wkład Druteczka (dyskusja) (profilpliki) Redaktor MCWiki Polska Moja przestrzeń 19:48, 14 maj 2018 (UTC)

No, chyba, że do moda. Pozdrawiam, Mój wkład Druteczka (dyskusja) (profilpliki) Redaktor MCWiki Polska Moja przestrzeń 19:52, 14 maj 2018 (UTC)
Sorry, na Discordzie to wyjaśniłem. Przepraszam za kłopot. Pozdrawiam, Mój wkład Druteczka (dyskusja) (profilpliki) Redaktor MCWiki Polska Moja przestrzeń 20:07, 14 maj 2018 (UTC)