Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:MinecraftowyKloc

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj
Grid Książka z piórem.png
Witaj! Znajdujesz się aktualnie na mojej stronie dyskusji! Jak masz jakąś sprawę, to dodaj nowy temat!
Grid Pajęczyna.png
A dla starszych tematów polecam zobaczyć archiwum.

ItemSprite oraz wartości numeryczne[edytuj kod]

Hej! Dzięki za poprawki w artykule Poziomy trudności! :) Zauważyłem jednak że zmieniłeś niektóre, wartości z ItemSprite na numeryczne ze słownych. Owszem parę nie działało słownie (już naprawione) ale parę funkcjonowało bez mojej poprawy. Ale na przyszłość, staraj się unikać za wszelką cenę wpisywania wartości numerycznych. ItemSprity używa się na całej wiki, i przy każdej aktualizacji obrazu sprite przedmioty mogą się usunąć, przemieścić itd. Wtedy wystarczy zaktualizować numerek w szablonie Sprite a nie 10 stron, które mają numerki zamiast nazw. Dlatego o wiele lepiej jak będziemy się trzymać nazw a nie numerków. Postaram się aktualizować szablony Sprite oraz ich dokumentację aby nie robiły problemów i były łatwiejsze do przeglądania. piotrex43 (Dyskusja) 11:21, 15 sie 2016 (UTC)

Społeczność[edytuj kod]

Witaj! Mógłbyś zerknąć na ostatnie tematy na społeczności i wyrazić swą opinię na ich temat? Byłoby fajnie. :) Pozdrawiam, NTBGdyskusja
wkład
Administrator Minecraft Wiki Polska 17:52, 4 wrz 2016 (UTC)

Sens[edytuj kod]

Witaj! Widzę, że nie rozumiesz sensu mojej edycji na stronie Cegła (ujednoznacznienie). Wyjaśniam. Zrobiłem tak bo widziałem że pod cegłom jest Netcherowa cegła. Więc zrobiłem też tak z blokami. Jeżeli wciąż nie rozumiesz to pokazuje:

Jeżeli wciąż nie "ogarniasz kuwety" to odpisz. TNT.png TheTNT1500 TNT.png 19:46, 11 wrz 2016 (UTC)

Szablony[edytuj kod]

Zdziwiłem się, bo to redaktor powinien wiedzieć, ale szablony informujące (np: Niezilustrowany) daje się przed szablonami opisującymi (np: Mob) TNT.png TheTNT1500 TNT.png 19:02, 27 wrz 2016 (UTC)

Rozumiem. Fajnie też dla mnie to wygląda lecz zasady :P TNT.png TheTNT1500 TNT.png 19:39, 27 wrz 2016 (UTC)

1.11[edytuj kod]

Jak myślisz kiedy bedzie 1.11? —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika WilkPolska (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Dzięki![edytuj kod]

Hej MinecraftowyKloc.
Przez ostatnie miesiące wkładasz mnóstwo swojego czasu w poszerzanie i poprawianie wiedzy na wiki, bierzesz aktywny udział w społeczności i dyskusjach na wiki. Robisz wiele dużych edycji, które uzupełniają i aktualizują informacje. Chciałbym Ci za to złożyć duże dziękuję. Za siebie, i za wiele osób, które na codzień korzystają z Twojej pracy. Nie wiem ile ten post dla Ciebie znaczy, ale wiedz że bardzo doceniam Twój wkład. A więc jeszcze raz, dziękuję! :) Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) 11:06, 30 paź 2016 (UTC)

Opisy zmian[edytuj kod]

Hej. Co do opisów zmian, staraj się je trzymać na wodzy. Całkowicie rozumiem że czasami człowiekiem miota gry widzi coś co go zdenerwuje, i chce on wyrazić swoje emocje. Ale opisy zmian zdecydowanie nie powstały po to aby je wyrażać. Dzięki! :) piotrex43 (Dyskusja) 17:07, 29 lis 2016 (UTC)

Sprawa[edytuj kod]

Hej, wejdziesz na nasz kanał IRC? Płyta Cat.png VaderVCD Płyta Strad.png Uśmiechnij się! :-) 17:32, 26 gru 2016 (UTC)

Pytanko[edytuj kod]

Mógłbym od Ciebie "pożyczyć" pomysł na stronę z pomysłami do Minecrafta? Mój wkład Druteczka (dyskusja) (profilpliki) Moja przestrzeń 16:16, 6 sty 2018 (UTC)