Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Misiek1997

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Re: Artykuł "Dozownik" nie działa[edytuj kod]

Niestety, ale to znany problem. Zdarzył się już kilka razy przy innych artykułach. Miałem nadzieję, że deweloperzy problem rozwiązali... dzięki za zgłoszenie, za kilka dni powinien artykuł ponownie działać. ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 12:58, 17 mar 2013 (CET)

Uwagi[edytuj kod]

Chiałem udzielić ci drobnego pouczenia dotyczącego interpunkcji: po znakach przestankowych pisze się spację, a dopiero po niej nastepny wyraz (nie dotyczy nawiasów i cudzysłowów). W przypadku myślników wstawia się ją też przed. Czyli pisze się na przykład "Minecraft 2.0 - primaaprilisowy żart Mojang, który trwał jeden dzień. Na ten czas dodano kilka nowych bloków i mobów.", a nie "Minecraft 2.0 - primaaprilisowy żart Mojang,który trwał jeden dzień.Na ten czas dodano kilka nowych bloków i mobów." I jeszcze jedno: linki do wiki w innych językach wstawia się pisząc na samym dole artykułu np. "[[en:Minecraft 2.0]]". Alex2422 10:40, 6 kwi 2013 (CEST)

Blok węgla[edytuj kod]

Obrazki dodane: Grid Blok węgla.png Blok węgla.png Będziesz tłumaczył resztę strony? -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 12:55, 5 maj 2013 (CEST)

Nowe snapshoty[edytuj kod]

Gdy dodajesz nowe snapshoty, jednak nie jesteś w stanie dodać do nich wszystkich informacji wrzucaj szablon {{rozszerz}} , czasem przeglądam strony z tym szablonem i staram się je uzupełniać (sam nie jestem na bieżąco z nowymi wersjami, więc muszę opierać się na tym co inni znajdą ;), a bez tego szablonu trudno mi jest na nie trafić. Pozdrawiam -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 14:13, 7 maj 2013 (CEST)