Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Mtax1280

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Kula doświadczenia[edytuj kod]

Stary artykuł Kula doświadczenia został usunięty, ponieważ opisywał on pasek doświadczenia, a nie kulę. Co najwyżej można scalić artykuły o kuli i pasku do jednego "Doświadczenie", a nie opisywać oby dwa w którymś z nich. Aktualnie jednak ktoś już zaczął na nowo artykuł Kula doświadczenia i polecam ten artykuł rozwijać, nie ma co przywracać, bo całość byłaby do poprawy. Co najwyżej mogę udostępnić zawartość tamtego artykułu, aby posłużył stworzeniu artykułu Pasek doświadczenia - http://wklej.org/hash/9902c3322a8 ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 20:42, 28 paź 2011 (CEST)

Okej... --Mtax 20:54, 29 paź 2011 (CEST)

Artykuły[edytuj kod]

Polecam zajrzeć do Pomoc:Pomocne linki i nie zadawać kolejnych głupich pytań i robić artykułów na "byle jak". Pod wskazanym przez mnie artem są odpowiedzi na wszystkie twoje pytania. Twoje kolejne artykuły były zrobione byle jak i bez myślenia. Zastanów się nad tym, ile czasu poświęcasz na jeden art, mają na umyśle, iż ja niektóre - krótsze! - arty robiłem kilka dni. ~prompl.Wiki Admin dyskusja 22:50, 29 paź 2011 (CEST)

Nie to nie, nie podziele się już wiedzą o Minecraft'cie --Mtax 13:44, 30 paź 2011 (CET)