Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:NTBG

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj
Grid Znak.pngHej! Witaj na mojej stronie dyskusji! Jak masz do mnie sprawę, to dodaj nowy temat!Grid Znak.png
Grid Pajęczyna.pngDla starszych tematów zobacz: archiwum.Grid Pajęczyna.png
Rozmiar dyskusji: 9557 (CommentCSS.png OK)

Podpis[edytuj kod]

Hej! Trochę mi głupio że zauważyłem to dopiero teraz, ale Twój podpis łamie ostatni punkt regulaminu naszej wiki. Proszę Ciebie abyś coś na to zaradził i nie bazował podpisu na szablonie. piotrex43 (Dyskusja) 15:32, 17 wrz 2016 (UTC)

IRC[edytuj kod]

Hej, w wolnym czasie, możesz wejść na IRC? Jest pewna luźna sprawa do załatwienia. :) piotrex43 (Dyskusja) 13:55, 27 wrz 2016 (UTC)

Do you like gadgets?[edytuj kod]

Hello. There is a possibility of the method not cunning action to install a beautiful new gadget. You need to follow the link and click on the export button. Then the instructions. Special:Gadgets (in end page). Page for import. Ivan-r ru.McWiki Admin 13:46, 4 gru 2016 (UTC)

Czytelność kodu[edytuj kod]

Zawsze gdy wchodzisz na IRC zapominam o tym napisać, ale proszę Ciebie nie rób takiego czegoś jak robisz tutaj. Nie zwijaj kodu w jedną linijkę. Powinien on być czytelny i zrozumiały, po to się oddziela po każdą linijkę na parametr. piotrex43 (Dyskusja) 21:38, 8 gru 2016 (UTC)

Strzałka[edytuj kod]

Cegła Kresu Ile strzelec widzisz? Ivan-r ru.McWiki Admin 19:41, 11 gru 2016 (UTC)

[edytuj kod]

Pewnie mnie nie znasz. Ale ja cb tak z yt.
Jak się zapytasz. Wiadomo: TIDZIMI.
Może coś podpowiem. Jestem Mazab IZW.
Przybyłem na tą wiki, by robić edycje tu.
Kiedyś napisałem pod Tidzimim głupi kom.
By dodać artykuł o gumie balonowej na wiki tą.
Oczywiście był to tylko żart.
I myślę, że już trochę lepiej mnie znasz.

—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Mazabek (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
PS. Fajny wiersz?

Podziękowania i pytania[edytuj kod]

Cześć! Na początku chciałbym podziękować Ci za podwyższenie moich uprawnień do rangi redaktora i przyznania mi medalu. Dały mi one kopa do dalszej pracy na wiki. Poniżej mam do Ciebie kilka pytań:

  • Po pierwsze zauważyłem ostatnio dwie strony, które według mnie są o tej samej osobie: Kris Jelbring i Kristoffer Jelbring. Mógłbyś to sprawdzić?
  • Po drugie zastanawiam się, czy dało by się stworzyć szablon 'ciekawostki', który co dzień wyświetlałby inną ciekawostkę. Można by go umieścić na stronie głównej. Co o tym myślisz? Niestety nie znam się na składni szablonów i nie potrafię czegoś takiego napisać. Czy da się coś takiego stworzyć?

Pozdrawiam, Jejo13104 (dyskusja) 19:47, 25 lut 2017 (UTC)

Re: Witaj![edytuj kod]

Dzięki że mnie powitałeś. Jednak kiedyś miałem tu konto Genjer2021 (wtedy nie umiałem podstaw). Niestety, hasło mi nie wychodzi. Bede sie starał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Genjer2021s (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Osiągnięcia[edytuj kod]

Cześć, ostatnio na stronie z osiągnięciami pojawiły się nowe osiągnięcia na PC. Wydaje mi się, że jestem z aktualizacjami na bieżąco(w końcu oglądam „Nowinki” :) ), a nie zauważyłem nowych osiągnięć, tylko zamianę ich na postępy. Mógłbyś mi powiedzieć, czy to moja niewiedza, czy pomylenie przez kogoś słowa „achievement” z „advancement”?
Z góry dzięki! Jejo13104 (dyskusja) 16:26, 25 kwi 2017 (UTC)

Nie lubię "Nowinki"! Był żart z tym 1.13! Dodatkowo NTBG cofnął edycję. Teraz nie umiem zdobyć Cover Me With Diamonds! KacperParkour (dyskusja) 18:13, 25 kwi 2017 (UTC)

Osiągnięcia[edytuj kod]

Za co cofneło moją edycje Osiągnięcia? Zostały przeniesione do Advancements, czy całkowicie wykasowane? Przez takie coś nie udało mi się zdobyć medalu. Teraz nie pamiętam jak zdobyć Cover Me With Diamonds! DZIĘKI!!! KacperParkour (dyskusja) 18:10, 25 kwi 2017 (UTC)

CZEŚĆ, JESTEM NOWY[edytuj kod]

Postanowiłem, że stworzę konto na wiki. Email, dzięki któremu stworzyłem to konto, został stworzony tylko po to aby mieć tu konto. W sumie jest to moje trzecie konto. Do pierwszego zapomniałem hasła i nazwy. Na drugie konto, Genjer2021s dostałem bana ip (to wszystko przez kolege griefera, ale w sumie to długa historia). Teraz myśle, to konto będzie na stałe. Poza tym zdobyłem na poprzednich doświadczenie, więc myśle że będzie dobrze. Pa. Genjer2021s2 (dyskusja) 14:26, 6 maj 2017 (UTC)Genjer2021s2Genjer2021s2 (dyskusja) 14:26, 6 maj 2017 (UTC)

Re:Witam[edytuj kod]

Dzięki za ciepłe przywitanie mnie na McWikiPl ☺ Ender Pearl.png Promienny1500 Ender Pearl.png 08:46, 12 sie 2017 (UTC)

Re:Drobna uwaga[edytuj kod]

LOL nie zauważyłem :P (Przyznaję się skopiowałem stronę profilową od TheTNT1500 i ją zmodyfikowałem :P) Ender Pearl.png Promienny1500 Ender Pearl.png 10:29, 19 sie 2017 (UTC)

Pytanie/prośba[edytuj kod]

Witam!
Pozwolę sobie powtórzyć treść mojej wiadomości z dyskusji BartoszKonkol (jest nieaktywny):
Zastanawiam się nad stworzeniem nowej strony. Konkretnie – o zaawansowanych konstrukcjach z redsone'a. Nie znalazłem takiego na wiki, a (wg. mnie) przydałby się. Zawierał by, na przykład, jak zrobić pamięć taśmową, czy wyświetlacz siedmiosegmentowy. Stworzyłbym pierwszą wersję artykułu w swoim brudnopisie (tu), a gdy byłby gotowy dałbym go do "oficjalnej" przestrzeni. Nie jestem pewny czy lepiej byłoby to zrobić jako poradnik, czy artykuł. Pytam się tu o zgodę, ponieważ jestem nowym użytkownikiem na tej wiki.
Pozdrawiam
--Druteczka (dyskusja) 11:23, 20 gru 2017 (UTC)

Ale, że o co chodzi z "były po polsku"? Przecież są. Druteczka (dyskusja) 16:50, 20 gru 2017 (UTC)

Wieża[edytuj kod]

Jest tu jakaś kategoria do wszystkich szablonów wieży? Pytam, bo chciałbym sobie taką sprawić, a nie wiem gdzie są do niej szablony. Druteczka (dyskusja) 18:52, 20 gru 2017 (UTC) (muszę se ustawić podpis...)

Usunięcie Drewno sosny[edytuj kod]

Hej!, chciałem się zapytać dlaczego usunąłeś (przeniosłeś bez przekierowania) stronę Drewno sosny. Istnieje do niej 9 redlinków, więc przekierowanie by się przydało. Pozdrawiam, Mój wkład Druteczka (dyskusja) (profilpliki) Moja przestrzeń 16:06, 2 lut 2018 (UTC)

Re: Redaktor[edytuj kod]

Bardzo dziękuję! Sympatycznie wyróżnienie :) Ziusz (dyskusja) 11:49, 19 kwi 2018 (UTC)

Ostrzeżenie[edytuj kod]

Hej. Po raz kolejny proszę Ciebie o dodawanie opisu zmian przy wycofywaniu edycji innych użytkowników. Rozumiem że jest to bardzo czasochłonne zajęcie, ale jednak pożyteczne oraz wręcz regulowane przez zasadę 15. Frisk (Dyskusja) 21:43, 1 sie 2018 (UTC)

Dzięki za poprawienie ziomuś[edytuj kod]

Z tym stalowym mieczem, a nie żelaznym w artykule o Zombie i braku agresywnej odpowiedzi na temat generalizowania tej społeczności. :p