Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja użytkownika:Nashorno

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witaj![edytuj kod]

Witaj!

Jestem wdzięczny za Twój wkład w rozwój tego projektu. Jest to zdecydowanie rzecz, na której skorzysta cała polska społeczność Minecrafta. :)
Przed rozpoczęciem kolejnych edycji poświęć czas na zapoznanie się z podstawowymi zasadami. ;)

Kilka przydatnych linków
Jak edytować?

Nie krępuj się edytować artykułów! Na Minecraft Wiki Polska trzymamy się zasady śmiałego edytowania – nie musisz pytać nikogo o zgodę na edycje!

Nie obawiaj się też, że cokolwiek zepsujesz. Jeżeli nawet popełnisz błąd, zawsze można odtworzyć poprawną wersję artykułu!

Jeśli czegoś nie wiesz, nie krępuj się pytać innych. Z kolei na naszym kanale IRC (irc://chat.freenode.net/mcwikipl) znajdziesz doświadczonych użytkowników.

W poradniku autora Wikipedii znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji na temat edytowania i formatowania tekstu.

Porady od biurokratów - sześć porad w 2 minuty od XBlocka oraz Lewandowskiego.

Pamiętaj o zasadach!

Przed rozpoczęciem edytowania poświęć trochę czasu na zapoznanie się z zasadami. Pozwoli to na uniknięcie rozczarowań wynikających z usunięcia Twoich wpisów lub wręcz zablokowania Ci możliwości edycji artykułów.

Uwagi

Gdy dodajesz jakąś skargę, to w jej tytule powinna być nazwa tego użytkownika. Gdy tworzysz nowy artykuł, to na początku, nie dodawaj sekcji, bo jest to nie potrzebne. ;)

Parę słów na zakończenie :)

Kilka rad na koniec. Na stronach dyskusji i w głosowaniach (ale nie w artykułach) podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld). Po zapisaniu strony w miejsce tyld pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Pamiętaj też: chcąc skontaktować się z innym użytkownikiem, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to z chęcią Ci pomogę – w tym celu wpisz się na mojej stronie dyskusji. Zawsze chętnie służę pomocą :)

Życzę owocnych edycji!


Pozdrawiam, NTBGdyskusja
wkład
13:13, 5 lis 2016 (UTC)

Parę rzeczy[edytuj kod]

Witaj! Chciałbym Cię powiadomić, że istnieje czat wiki oraz, że nie musisz pisać [[1.9|1.9]], tylko wystarczy [[1.9]] albo [[Creeper|creepera]], tylko wystarczy [[creeper]]a. ;)
Jeśli chcesz zostawić odpowiedź, to tu. ;)
Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) 11:38, 6 lis 2016 (UTC)

Proszę również Ciebie, o to, abyś na początku artykułu nie dawał sekcji z nazwą artykułu. ;) Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) (Administrator McWikiPL) 15:53, 7 lis 2016 (UTC)