Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Oakar567

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witaj![edytuj kod]

Witaj!

Jestem wdzięczny za Twój wkład w rozwój tego projektu. Jest to zdecydowanie rzecz, na której skorzysta cała polska społeczność Minecrafta. :) Przed rozpoczęciem kolejnych edycji poświęć kilka chwil na zapoznanie się z podstawowymi zasadami.

Kilka przydatnych linków
Jak edytować?

Nie krępuj się edytować stron! Na Minecraft Wiki Polska trzymamy się zasady śmiałego edytowania – nie musisz pytać nikogo o zgodę na edycje!

Nie obawiaj się też, że cokolwiek zepsujesz. Jeśli nawet popełnisz błąd, zawsze można odtworzyć poprawną wersję artykułu!

Jeśli czegoś nie wiesz, nie krępuj się pytać innych. Z kolei na naszym kanale IRC (irc://chat.freenode.net/mcwikipl) znajdziesz doświadczonych użytkowników.

W poradniku autora Wikipedii znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji na temat edytowania i formatowania tekstu.

Pamiętaj o zasadach!

Przed rozpoczęciem edytowania poświęć trochę czasu na zapoznanie się z zasadami. Pozwoli to na uniknięcie rozczarowań wynikających z usunięcia Twoich wpisów lub wręcz zablokowania Ci możliwości edycji artykułów.

Parę słów na zakończenie :)

Kilka rad na koniec. Na stronach dyskusji i w głosowaniach (ale nie w artykułach) podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld). Po zapisaniu strony w miejsce tyld pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Pamiętaj też: chcąc skontaktować się z innym użytkownikiem, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to z chęcią Ci pomogę – w tym celu wpisz się na mojej stronie dyskusji. Zawsze chętnie służę pomocą :)

Życzę owocnych edycji!


piotrex43 (Dyskusja) 17:43, 22 maj 2016 (UTC)

Rady na przyszłość[edytuj kod]

Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}}
Takie moje rady na przyszłość. Wysyłam Ci je, ponieważ zauważyłem Twój sposób pisania w dyskusji strony Bloki i chciałbym, abyś się do nich stosował ;)
Pozdrawiam, Rubin.png MinecraftowyKloc Rubin.png (dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 15:55, 4 lip 2016 (UTC)

Kanał IRC[edytuj kod]

Witaj! Chciałbym Cię zaprosić na nasz kanał IRC. Mógłbyś tam porozmawiać na żywo z innymi użytkownikami oraz widziałbyś zmiany na Wiki. Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) Administrator Minecraft Wiki Polska 17:20, 30 lip 2016 (UTC)

Nadmiar edycji[edytuj kod]

Proszę ciebie abyś nie robił 6 zmian pod rząd w jednym artykule. Gdy możesz coś naprawić jedną edycją - zrób to. Masowe edytowanie strony w celu poprawy drobnych błędów nie jest mile widziane. piotrex43 (Dyskusja) 12:15, 5 sie 2016 (UTC)

Medal[edytuj kod]

Witaj! Przyznałem Ci medal "Za małe, ale ważne edycje". :) Powodem jest to, że doceniam Twój wkład do Wiki, popełniasz małe błędy, ale zawsze można je poprawić. :) Pozdrawiam, NTBGdyskusja
wkład
Administrator Minecraft Wiki Polska 19:16, 9 sie 2016 (UTC)

Umiejscowienie historii zmian pełnych wersji[edytuj kod]

Witaj, proszę, abyś wypowiedział się nt. umiejscowienia historii zmian pełnych wersji. Sprawa ta powstała podczas prac nad nowym projektem obejmującym aktualizację historii wersji i zrobił się pewien galimatias. Głosowanie na ten temat finalnie zakończyło się remisem, dlatego potrzebujemy opinii innych użytkowników. Po szczegóły zaglądaj tutaj. Pozdrawiam, Rubin.png MinecraftowyKloc Rubin.png (dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 18:55, 26 sie 2016 (UTC)

Gratulacje![edytuj kod]

Gratuluję nowego statusu redaktora! W przypadku problemów z funkcjami redaktora zapraszamy na #mcwikipl. piotrex43 (Dyskusja) 15:08, 28 wrz 2016 (UTC)