Dyskusja użytkownika:Oakar567

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witaj![edytuj kod]

Witaj!

Jestem wdzięczny za Twój wkład w rozwój tego projektu. Jest to zdecydowanie rzecz, na której skorzysta cała polska społeczność Minecrafta. :) Przed rozpoczęciem kolejnych edycji poświęć kilka chwil na zapoznanie się z podstawowymi zasadami.

Kilka przydatnych linków
Jak edytować?

Nie krępuj się edytować stron! Na Minecraft Wiki Polska trzymamy się zasady śmiałego edytowania – nie musisz pytać nikogo o zgodę na edycje!

Nie obawiaj się też, że cokolwiek zepsujesz. Jeśli nawet popełnisz błąd, zawsze można odtworzyć poprawną wersję artykułu!

Jeśli czegoś nie wiesz, nie krępuj się pytać innych. Z kolei na naszym kanale IRC (irc://chat.freenode.net/mcwikipl) znajdziesz doświadczonych użytkowników.

W poradniku autora Wikipedii znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji na temat edytowania i formatowania tekstu.

Pamiętaj o zasadach!

Przed rozpoczęciem edytowania poświęć trochę czasu na zapoznanie się z zasadami. Pozwoli to na uniknięcie rozczarowań wynikających z usunięcia Twoich wpisów lub wręcz zablokowania Ci możliwości edycji artykułów.

Parę słów na zakończenie :)

Kilka rad na koniec. Na stronach dyskusji i w głosowaniach (ale nie w artykułach) podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld). Po zapisaniu strony w miejsce tyld pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Pamiętaj też: chcąc skontaktować się z innym użytkownikiem, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to z chęcią Ci pomogę – w tym celu wpisz się na mojej stronie dyskusji. Zawsze chętnie służę pomocą :)

Życzę owocnych edycji!


piotrex43 (Dyskusja) 17:43, 22 maj 2016 (UTC)

Rady na przyszłość[edytuj kod]

Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}}
Takie moje rady na przyszłość. Wysyłam Ci je, ponieważ zauważyłem Twój sposób pisania w dyskusji strony Bloki i chciałbym, abyś się do nich stosował ;)
Pozdrawiam, Rubin.png MinecraftowyKloc Rubin.png (dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 15:55, 4 lip 2016 (UTC)

Kanał IRC[edytuj kod]

Witaj! Chciałbym Cię zaprosić na nasz kanał IRC. Mógłbyś tam porozmawiać na żywo z innymi użytkownikami oraz widziałbyś zmiany na Wiki. Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) Administrator Minecraft Wiki Polska 17:20, 30 lip 2016 (UTC)

Nadmiar edycji[edytuj kod]

Proszę ciebie abyś nie robił 6 zmian pod rząd w jednym artykule. Gdy możesz coś naprawić jedną edycją - zrób to. Masowe edytowanie strony w celu poprawy drobnych błędów nie jest mile widziane. piotrex43 (Dyskusja) 12:15, 5 sie 2016 (UTC)

Medal[edytuj kod]

Witaj! Przyznałem Ci medal "Za małe, ale ważne edycje". :) Powodem jest to, że doceniam Twój wkład do Wiki, popełniasz małe błędy, ale zawsze można je poprawić. :) Pozdrawiam, NTBGdyskusja
wkład
Administrator Minecraft Wiki Polska 19:16, 9 sie 2016 (UTC)

Umiejscowienie historii zmian pełnych wersji[edytuj kod]

Witaj, proszę, abyś wypowiedział się nt. umiejscowienia historii zmian pełnych wersji. Sprawa ta powstała podczas prac nad nowym projektem obejmującym aktualizację historii wersji i zrobił się pewien galimatias. Głosowanie na ten temat finalnie zakończyło się remisem, dlatego potrzebujemy opinii innych użytkowników. Po szczegóły zaglądaj tutaj. Pozdrawiam, Rubin.png MinecraftowyKloc Rubin.png (dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 18:55, 26 sie 2016 (UTC)

Gratulacje![edytuj kod]

Gratuluję nowego statusu redaktora! W przypadku problemów z funkcjami redaktora zapraszamy na #mcwikipl. piotrex43 (Dyskusja) 15:08, 28 wrz 2016 (UTC)

Edycje[edytuj kod]

Wiem. Tylko edytowanie sekcji pozwala tylko na edycje wybranej sekcji. Przy okazji popełniłem błąd na początku (ułomny, bo przypadkiem dałem enter po słowie "Plik").
Tak w ogóle ci opisze przebieg zmian:

  • Edycja sekcji 1
  • Naprawienie ułomnego błędu
  • Wstawienie zdjęcia o którym się zapomniało, za pomocą edycji sekcji
  • Edycja sekcji "Galeria"
  • Przesłanie zdjęcia, które mi się zawieruszyło
  • Dodanie go do sekcji galeria.

Wiem, zrobiłem to ułomnie, ale no cóż, trudno, zdarza się.
Edycja danej sekcji jest po prostu wygodniejsza, bo nie trzeba szukać danej linijki, przez pół strony.
Tak po za tym. W czym robisz kompresje zdjęć i usuniecie metadanych? :P TNT.png TheTNT1500 TNT.png 19:17, 16 gru 2019 (UTC)

Отмена правки 138436[edytuj kod]

Как следует проверить правку не судьба? Межъязыковая ссылка, которую я убрал, ведёт на итальянскую статью о всех рудах, а не о золотой руде. Написал на русском языке, чтобы не церемониться с тобой, на родном языке я лучше излагаю мысли. Переведёшь сам с гугл-переводчика.Askhadulin (dyskusja) 14:06, 8 gru 2020 (UTC)

Как ты думаешь, какие межязыковые ссылки должна иметь итальянская статья о всех рудах: ссылки на статью о золотой руде или на статью о всех рудах? Наверное, тебе это покажется забавным, но сейчас она имеет ссылки на статью об угольной руде. — Askhadulin (dyskusja) 14:40, 8 gru 2020 (UTC)

Szablon:Notch[edytuj kod]

Cześć, chciałbym, byś usunął szablon Notch, bo jest nieużywany i zawiera on niepotrzebny humor, a to poważna wiki, a nie Nonsensopedia. Kacpereng166 (dyskusja) 17:21, 27 gru 2020 (UTC)

Nieużywane pliki[edytuj kod]

Cześć, Czy mógłbyś usunąć wszystkie nieużywane pliki nie osobno (oznaczone szablonem Usuń), tylko wszystkie najlepiej razem od razu. Pozdrawiam Kacpereng166 (dyskusja) 19:01, 29 gru 2020 (UTC)

Crafting/przyszłe[edytuj kod]

Ta strona jest pusta, więc po co ją trzymać na siłę na tej wiki tak samo jak np. Szablon:Lorem ipsum!? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam Kacpereng166 (dyskusja) 10:08, 4 sty 2021 (UTC)

Szablon:Społeczność[edytuj kod]

Cześć, chciałbym byś przejrzał moją edycję w szablonie Społeczność, bo ona ma na celu odsierocenie nowo powstałej strony Abra Kacpereng166 (dyskusja) 13:00, 10 sty 2021 (UTC)