Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Olaf4359

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Drobne sprawy[edytuj kod]

Witaj! Cieszę się że postanowiłeś rozbudować polską wersję Wikipedii o grze Minecraft. Chiałbym jednak byś zwrócił uwagę na długość artykułów. Staraj się tworzyć artykuły które nie są stosunkowo krótkie. Tym więcej informacji w nim umieścisz tym lepiej. Krótkie artykuły często są usuwane gdyż są zbyt ogólne bądź nie zawierają treści potrzebnej by uznać artykuł za przydatny. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 15:50, 9 lut 2016 (UTC)

Przepraszam, że się wtrącę, ale proszę również Ciebie Olaf4359 abyś jeszcze przeczytał Zasady Wiki, ponieważ stworzyłeś stronę, co jest wbrew zasadom tej wiki. Pozdrawiam, JasiuMinecraft1 (dw) (RedaktorMCWikiPL). 17:40, 9 lut 2016 (UTC)

Prośby[edytuj kod]

Witaj! Pasjonujesz się w tworzeniu stron o modyfikacjach, ale wiedz że strony o modyfikacjach muszą zawierać te szablony: oModyfikacji (na początku) i Modyfikacje (na końcu). Również nie dodawaj własnego zdania, ale również nie dodawaj słów OPIS i Ciekawostki. Opis robisz od razu, a wyraz Ciekawostki wstaw do nagłówka, a pod nim na pisz te ciekawostki, ale na liście wypunktowanej. Prosiłbym Ciebie żebyś edytował w kodzie źródłowym i żebyś tworzył artykuły o modyfikacji nazywając je tak: Modyfikacje/Nazwa modu. Pozdrawiam, JasiuMinecraft1 (dw) (RedaktorMCWikiPL). 18:25, 11 lut 2016 (UTC)