Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Dyskusja użytkownika:Pizza1000000

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witaj![edytuj kod]

Użytkownik:NTBG/inne/witaj

Nazwy przedmiotów[edytuj kod]

Witaj! Ostatnio zauważyłem, że w tym artykule dodajesz nazwy społeczności na przedmioty, a na wiki używamy prawidłowych nazw, które widnieją w Minecraftcie. Jest oczywiście parę wyjątków (np. złote jabłko czy glina), bo są użyte do dwóch przedmiotów, ale są tu nazwane jako ulepszone złote jabłko oraz złote jabłko czy glina oraz blok gliny. Proszę, abyś więcej nie dodawał(a) potocznych nazw przedmiotów/bytów do artykułów. :) Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) (Administrator McWikiPL) 07:31, 8 gru 2016 (UTC)

Z drugiej strony, chciałbym zwrócić uwagę na to że nazwa "Jabłko Notcha" jest używana w oficjalnej wersji gry. Zarówno w angielskim tłumaczeniu jak i polskim, w nazwie osiągnięcia jedzenia złotego jabłka. W takim wypadku myślę że trudno mówić jedynie o nazwie potocznej. W dodatku nie znam odniesienia do "ulepszonego złotego jabłka" w grze. piotrex43 (Dyskusja) 08:05, 8 gru 2016 (UTC)