Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Promaster14

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj
Lista archiwów
Archiwum 1 (sty. - kwi. 2011)
Archiwum 2 (kwi. - lis. 2011)

Usuwanie plików[edytuj kod]

Witaj, prosiłbym o usunięcie chociaż kilku plików, które są w kategorii Do usunięcia, ponieważ trochę się tego zebrało, a ja, po usnięciu grupy "najlepsi", nie mam uprawnień usuwania stron. Slawko97 19:59, 15 lis 2011 (CET)

Szablon: Obwody czerwonego kamienia[edytuj kod]

Wersja finalna. Nadaje się? Zmienić coś, poprawić?

Przepraszam za ten brak podpisu. Po prostu mi umknęło. Nie wiem czy jest sens zmniejszać tekst. W moim netbooku jest już dość mały i jeszcze mniejszy stałby się niewyraźny. Na większych monitorach w istocie jest dość duży, dlatego dodałem opcję "ukrycia". Zatem dodaję. Cordylus 10:47, 17 lis 2011 (CET)
Na razie dodałem w artykułach obwody z czerwonego kamienia i ruda czerwonego kamienia - ma tak być? Na górze strony? Cordylus 10:56, 17 lis 2011 (CET)

Weryfikator[edytuj kod]

Dodam użytkownika Tomsk do grupy weryfikatorzy. Dużo jest stron do sprawdzania, jeśli masz coś przeciwko to napisz. Slawko97 16:33, 17 lis 2011 (CET)

TNT i Revenge[edytuj kod]

Czy mógłbym opisać te piosenki jako osobne artykuły czy trzeba w artykule CaptainSparklez? TNT i Revenge to najpopularniejsze na świecie piosenki z wideoklipami o Minecraftcie. 16 milionów wyświetleń (w wypadku Revenge 16 milionów wyświetleń w trzy miesiące, a nawet trochę szybciej). Jeżeli mógłbym opisać to oczywiście nie będą to jednozdaniowe stuby. Opiszę ciekawostki, programy użyte przy robieniu klipów itd. (domyślnie rozbuduję do medalu i dodam źródła). A przy TNT to jaki tytuł (TNT jest zajęty)? TNT (piosenka, TNT (klip) czy TNT (wideoklip)? Promastermage 18:04, 20 lis 2011 (CET)

Jesteś adminem zuaaaa! Jak mogłeś dodać kategorię do dyskusji:P ? Tylko mi strony po slashu w ogóle nie działają (biała strona). http://minecraft-pl.gamepedia.com/JJayJoker/The_Creeper_Song http://minecraft-pl.gamepedia.com/JJayJoker/Netherland http://pl.minecraftwiki.net/JJayJoker/Kroniki_Podr%C3%B3%C5%BCnika Promastermage 18:29, 20 lis 2011 (CET)

EditCounter[edytuj kod]

Poprosiłem o wgranie nowego rozszerzenia - EditCounter. Przyda się do medali ;) Specjalna:Licznik edycji/Promaster14 ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 17:38, 23 lis 2011 (CET)

Dodatkowe szablony[edytuj kod]

Początkowo pisałeś o możliwości dodania kolejnych szablonów grupujących poszczególne obiekty na zasadzie tego szablon:Obwody czerwonego kamienia. Mogły by być to szablony typu roślinność, Nether (bloki, konstrukcje i moby występujące w Netherze), czy nawet materiały budowlane. Obecny szablon łatwo zmodyfikować, więc nie będzie to problem. Zabrać się za to? A jeśli tak to za jakie? Cordylus 21:23, 23 lis 2011 (CET)

Drewno i diamenty. To znaczy w jaki sposób pokategoryzować? Cordylus 22:21, 23 lis 2011 (CET)
Zrobiłe, ale doszedłem do wniosku, że szablon ten nie ma sensu. Wszystkie te informacje zawarte są w artykule "Diament" ze szczegółowymi opisami, a szablon stanowi tylko jego prymitywny dubel Cordylus 23:11, 23 lis 2011 (CET)

Projekt Aktualizacja[edytuj kod]

Czy nadal masz chęć na aktualizację na bieżąco artykułów Historia wersji oraz Mojang AB, tak, jak zadeklarowałeś w Minecraft Wiki Polska:Projekty/Aktualizacja? ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 16:58, 24 lis 2011 (CET)

Pliki do usunięcia[edytuj kod]

Siemka. Zauważyłem, że wczoraj usunąłeś szablon:crafting grid/doc. Niestety wciąż pozostała sterta plików, które były w tym szablonie wypisane, a które również trzeba usunąć. Pozdro. Tomsk 19:51, 26 lis 2011 (CET)

Muuchomor[edytuj kod]

No nie wiem Prom... Nazwa muuchomor została zaintepletowana w oficjalnym spolszczeniu obecnym systemowo w ostatnim snapshocie. Jest więc tym samym oficjalnie zatwierdzdzona przez Mojang, a nie tylko fanowską twórczością. Bardziej oficjalnej polskiej nazwy chyba nie znajdziemy. Cordylus 13:42, 10 gru 2011 (CET)

Niby tak, ale nazwa "grzybowa krowa" jest tak samo, albo i jeszcze bardziej nieoficjalna i fanowska. Nazwa "muuchomor" przynajmniej pojawiła się fizycznie w grze. Można jednak co najwyżej poczekać z tym do wersji 1.1 Cordylus 22:48, 10 gru 2011 (CET)

Zaklinanie[edytuj kod]

Nie szkodzi. Nikt nieomylny przecież nie jest. Istota wiki w końcu opiera się na nieustannych poprawkach. Cordylus 09:27, 14 lut 2012 (CET)