Dyskusja użytkownika:Promaster14/archiwum2

Z Minecraft Wiki Polska
< Dyskusja użytkownika:Promaster14
Wersja z dnia 07:35, 10 mar 2016 autorstwa NatanTbg (dyskusja | edycje) (JasiuPoprawki)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj
CommentCSS.png
To jest archiwum dyskusji. Dyskusja ta nie jest aktualna, i toczy się na głównej stronie dyskusji.

Spis treści =[edytuj kod]

Witaj :] Jak zrobić spis treści? Sewciok 11:51, 2 kwi 2011 (CEST)

Życie[edytuj kod]

Co sądzisz o moim ostatnim artykule? :) Pytam się najlepszej osoby na tej Minepedii (przynajmniej ja tak uważam ;P) ;] Sewciok 08:09, 3 kwi 2011 (CEST)

Uważam, że jesteś tutaj najlepszy i nikt i nic mojego zdania nie zmieni ;] Nie mówiłem Lewandowskiemu o tym,żeby dawał mi jakieś medale o.O Sewciok 16:44, 3 kwi 2011 (CEST)

Bramki logiczne[edytuj kod]

Przetłumaczyłem już wszystkie bramki, myślę że mogę je już dodać jako osobny artykuł, a wszystkie inne bardziej skomplikowane mechanizmy dodać jako osobny, żeby wszystko było ładnie podzielone po prostu. Co ty na to? :)

CloN 17:26, 3 kwi 2011 (CEST)

W całości, czyli wszystko co masz w brudnopisie? W takim razie musielibyśmy wrzucić to do artykułu Czerwony kamień (obwody), tak jak jest na angielskiej wiki. Inaczej nie wiem jak moglibyśmy to nazwać, gdyż bramki logiczne to tylko mały element tego artykułu.

CloN 17:58, 3 kwi 2011 (CEST)

Medal (tydz. 2)[edytuj kod]

Witaj, za ogromny wkład do artykułu Historia wersji otrzymujesz medal! Możesz to wkleić na swoją stronę użytkownika: {{:Minepedia:Medale/Znaczący Wkład/Promaster/week2}} ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 22:14, 3 kwi 2011 (CEST)

Biurokrata[edytuj kod]

Witaj, stwierdziliśmy iż ty wraz z Cero dostaniesz uprawnienia Biurokraty, niewiele nowych uprawnień, jednak jest to pewne wyróżnienie. Oczywiście nie jest to przymusowe [= ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 15:32, 4 kwi 2011 (CEST)

Przechodzenie przez drzwi wilków[edytuj kod]

Testowałem u siebie i nie przechodzą - nadal szukają innego przejścia. Mogą się przez nie przedostać, ale skacząc i to było w 1.4 OldShaterhan 17:42, 5 kwi 2011 (CEST)

Uprawnienia[edytuj kod]

Parę dni temu przypomniało mi się o tej grupie, ale zawsze zapominam zajrzeć. Ale teraz właśnie się nią zajmuję. Usuwam nieaktywnych użytkowników oraz dodam zaraz nowych. ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 21:38, 6 kwi 2011 (CEST)

Powitania i nazewnictwo[edytuj kod]

Co do powitań, to już też myślałem, aby dodać do MediaWiki:Welcomecreation, ale tak jakoś...
Co do nazwy, to wolę od razu wszystko zmienić, raz się porządnie za to zabrać, a nie, że tu trochę, tam trochę. Jak sami nie respektują swoich zaleceń, no to jest ich problem [= ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 17:04, 8 kwi 2011 (CEST)

Strona[edytuj kod]

Ta strona już działa, serdecznie zapraszam : ).

--~Simivar (DYS - WKŁ) 01:02, 11 kwi 2011 (CEST)

Usuwanie[edytuj kod]

Znów mnie wyprzedziłeś [= Gdybym nie pisał do autora tamtej edycji bym pewnie pierwszy usunął :P Póki co stworzyłem przekierowanie. ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 16:50, 11 kwi 2011 (CEST)

Mail[edytuj kod]

Sprawdzałeś już maila? [= ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 23:08, 15 kwi 2011 (CEST)

Przekierowanie do Pustka[edytuj kod]

Zrobiłeś przekierowanie z The Void do Pustka, a miałeś chyba na myśli art Próżnia. Mam nadzieję, że to nie dlatego że źle go napisałem :) Gregoric 18:16, 21 kwi 2011 (CEST)

JJayJoker[edytuj kod]

Wiem [= Tylko wydaje mi się, że Sewciok ma jakiś większy kontakt z nim, i dlatego proszę go o pomoc [= ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 21:34, 24 kwi 2011 (CEST)

Podobny nick[edytuj kod]

Dziś zarejestrował się użytkownik PrOmen. IMO jest to bardzo podobna nazwa użytkownika. Jeśli chcesz to go zablokuj podając powód, że ma zbyt podobny nick do już istniejącej nazwy użytkownika [= ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 12:50, 30 kwi 2011 (CEST)

Wysunąłem tylko taką propozycję :P ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 16:28, 30 kwi 2011 (CEST)

Re: Afera z kodami[edytuj kod]

Znaczy czy ja jestem zagrożony? Nie, kupiłem za czasów Alphy, wprawdzie z Allegro, ale problemów żadnych nie miałem [= A w razie czego nie ma problemów, abym dostał klucz... :D

Znaczy Mojang ma dane, z jakich numerów kart został jaki klucz zakupiony , a gdy Visa czy MasterCard cofnie wypłatę z konta, Mojang będzie widział, że cofnięto wpłatę na ich konto i wtedy zablokuje przypisane klucze związane z danym numerem konta (znaczy nie wiem, ale to raczej oczywiste). ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 22:17, 30 kwi 2011 (CEST)

Ja uważam, że z tymi giftcodami to bujda. Przedtem wszystko było ok i tera nagle: bum ! I połowa społeczności nie ma konta ? Ja osobiście kupiłem przez stronę, więc nie muszę się martwić. Jeżeliby już mieli kasować konta to już by było wiele z nich usuniętych. --Cero 22:25, 30 kwi 2011 (CEST)

Ej no![edytuj kod]

Weź nie żartuj [= Wiki potrzebuje ciebie! Świat Minecrafta potrzebuje ciebie! Wiesz, kiedy ja ostatnio grałem w Minecrafta? Z dobry miesiąc (dłużej niż 30 minut). Wystarczy czytać parę blogów i ewentualnie fora, aby wiedzieć, co się dzieje :D W funkcjonowaniu wiki zmieniło się niewiele, by nie rzec, że nic... przemyśl jeszcze raz [= Nie od tak dostałeś uprawnienia Biurokraty, weryfikatora i redaktora... ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 02:25, 28 maj 2011 (CEST)

Babel[edytuj kod]

Aktualnie jeszcze się "bawię". Nie wiem, czy coś dodam jeszcze, czy nie, ale z pewnością każdy będzie mógł dodać własne, niekoniecznie w swojej przestrzeni nazw [= Muszę jeszcze dopytać się XBlocka co sądzi o tym, żeby były w userboksach medale (lepsze formatowanie wtedy będzie, bo aktualnych medali nie jest zbyt dobre...) ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 22:37, 15 cze 2011 (CEST)

Serwer[edytuj kod]

Minecraft Wiki Polska:Serwer <- tam masz dane [= Ok. 14:50 pojawią się też dane do TS'a [= ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 14:27, 22 cze 2011 (CEST)

:)[edytuj kod]

Cieszę się, że postanowiłeś wrócić :) Może mnie też pamiętasz (kwiecień? ;D ). Nadal uważam, że jesteś najlepszym użytkownikiem na polskiej pedi ;P Sewciok 16:20, 4 lip 2011 (CEST)

Szablon: Bloki[edytuj kod]

Rozumiem, że piaskowiec może zostać przy piasku. Ale dlaczego poprzednia moja edycja również została cofnięta? Przeciaż poprawiała błędy w nazwach bloków. Artykuły "Drabinka", "Soul sand" czy "Laspis lazuli (block)" nie istnieją. Specjalnie zamieściłem te poprawki w osobnej edycji. Cordylus 00:21, 18 wrz 2011 (CEST)

Nie szkodzi. Już poprawiłem te nazwy. Mam jednak jeszcze jedno pytanie. W jaki sposób działa mechanizm wstawiania obrazków do tego szablonu? Przywróciłem te przypadkowo usunięte w czasie unifikacji, ale nie wiem jak się dostawia nowe. Pozdrawiam. Cordylus 21:53, 18 wrz 2011 (CEST)
Dziękuję. Właśnie o to mi chodziło. Ikony najłatwiej było dodać dopisując po prostu id sprite'a do poszczególnych bloków. Warto by to jednak umieścić w przyszablonowej dokumentacji lub dyskusji, dla niewtajemniczonych w ten mechanizm. Cordylus 13:17, 19 wrz 2011 (CEST)

SocialProfile[edytuj kod]

Ten dodatek, który zaproponowałem w miejsce aktualnych medali jest świetny, ale nie dla naszej Wiki. Wyłączyłem wszystko, co możliwe, ale i tak nie zostają same nagrody. Strona użytkownika jest mocno zmodyfikowana. Odpada. Chociaż system przyznawania nagród nawet ciekawy tam był, do ogarnięcia. ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 14:49, 25 wrz 2011 (CEST)

nick[edytuj kod]

Widzę, że masz podobny nick do mojego :D Znaczy ja później założyłem konto na wiki, ale wcześniej na YT (maj 2010). Promastermage 15:36, 5 paź 2011 (CEST)

Kilka spraw[edytuj kod]

Wiesz, ja prędzej interesuję się MC niż gram. A czy zanim zapiszę to muszę zobaczyć podgląd, bo moje konto nie ma jeszcze 24h, czy wszyscy tak mają? Aha, usuniesz wandalizmy i literówki (np. multipaler) z artykułu historie wersji? I jak jest z tymi medalami, gdzie jest pełna lista artykułów na medal, bo w Minecraft Wiki Polska:Medale prawie nic nie ma. Promastermage 15:53, 5 paź 2011 (CEST)

Problem[edytuj kod]

Cześć :) chciałbym cię o coś spytać, jak chce pisać np o wielkich grzybach to wyświetla się pasek narzędzi i można tam wprowadzić duży druk, grafikę i w tym problem jak klikam na dodaj grafikę to się nic nie dzieję przez co moje edycje mogą zostać usunięte

Usuwanie artykułów[edytuj kod]

Jak na mój gust zbyt często usuwasz artykuły. Wczorejszy stół do zaklęć, czy dzisiejsza ognista różdżka są tego przykładem. Zgadzam się, że artykuły te nie były idealne, ale od tego jest przecież szablon "nieprawidłowy". Artykuły te w końcu zawierały przydatne informacje. Właśnie po te informacje gracze wchodzą na Minecraft Wiki i taki jest sens jej istnienia!

Nie przeczę, że niektóre artykuły usunąć trzeba (wczorejsza magma cube była horrendalna), ale warto by trochę przystopować. Pozdrawiam Cordylus 12:37, 14 paź 2011 (CEST)

Blaze czy Płomień[edytuj kod]

Jaka nazwa bardziej pasuje do tego moba? Jakby co to mogę od razu zacząć pracę nad naprawdę dobrym tłumaczeniem, ponieważ 1.9 pre release jeszcze nie testowałem, bo gram narazie na serwerze mycraft. Slawko97 15:47, 14 paź 2011 (CEST)

Moje stanowisko na Wikii[edytuj kod]

Hej! Znam się nieco na infoboxach, na wielu wikiach mam konta ale pod innym nickiem, na kilku jestem adminem (praktycznie na jednej znaczącej, ponad 300 artykułów). Chciałbym zostać moderatorem. Po prostu brak możliwości edytowania artykułu Historia wersji i konieczność najpierw pokazywania podglądu przed zapisaniem jest nieco wredna (czy moderatorzy nie muszą patrzeć na podgląd?). Pozdrawiam. Promastermage 15:23, 21 paź 2011 (CEST)

Admin[edytuj kod]

Wiem, spodziewałem się takiej odpowiedzi. Ja chwilowo nawet MC nie mam na kompie:P Promastermage 13:03, 22 paź 2011 (CEST)

Odzyskanie artykułu[edytuj kod]

Czy można w jakiś sposób odzyskać treść usuniętego artykułu "Stół do zaklęć"? Były tam dobre grafiki i szablony. Tekst mogę ja poprawić. Będzie niemal gotowy artykuł. Cordylus 13:45, 3 lis 2011 (CET)

Szablon: Czerwony kamień[edytuj kod]

Jak na razie pierwsza wersja: Użytkownik:CordylusLizard/brudnopis Czy dodać tu Czerwony kamień (przewód), oraz inne mechanizmy typu dźwignia? Jakieś sugestie? Cordylus 16:52, 5 lis 2011 (CET)

Mam jednak wątpliwości do wrzucania mechanizmów, obwodów i rudy do jednego worka. Obawiam się, że taki przepakowany szablon stanie się mało pomocny. Czy ukierunkować więc ten szablon w kierunku samego czerwonego kamienia i jego istoty (ruda i kopaliny), czy raczej w kierunku mechanizmów które można z niego zbudować (dźwignie, przyciski, tłoki). Ja przychylam się do tej drugiej opcji, gdyż dla gracza jest bardziej pomocny. Cordylus 23:35, 5 lis 2011 (CET)
Nowa wersja: Użytkownik:CordylusLizard/brudnopis. Wprowadziłem jeszcze dodatkowy podział na indykatory i efektory. Cordylus 16:23, 6 lis 2011 (CET)
Wersja ostateczna: Użytkownik:CordylusLizard/brudnopis. Wszelkie sugestie są mile widziane i ewentualnie proszę o akceptację. Dodałem opcję "ukryj". Nie wiem tylko czy ma być domyslnie zwinięta czy rozwinięta. Na tej Wiki nie ma jeszcze szablonu wspomagającego tą funkcję i nieźle się napociłem robiąc ją niejako "na surowo". Nad tym też warto pomysleć. Cordylus 12:17, 8 lis 2011 (CET)

Biurokrata[edytuj kod]

Nawet posada biurokraty nie jest mi zbytnio potrzebna (do tego rzadko siedzę na wiki). Więc jeżeli istnieje taka potrzeba to mogę zostać zdegradowany. Cero 17:23, 5 lis 2011 (CET)

Re:Ranga[edytuj kod]

Dziękuję, ale myślę, że trochę przesadzasz. Nie znam się za bardzo na wiki kodzie, zająłem się tymi szablonami, bo trochę irytowały kopie plików. Dlatego trzeba to wszystko do jednego worka wziąć. Wszystko jest wzorowane na projekcie użytkownika en:User:ultradude25, szczególną trudność sprawia mi umieszczenie tła ekwipunku razem z plikami grid (na polskiej wiki jest osobny plik do tego). Trzeba jeszcze przeszukać angielską wiki. Slawko97 19:57, 5 lis 2011 (CET)

Dobra już wiem, z tym tłem w ekwipunku i animacjami potrzeba chyba uzupełnienia, dodania skryptów czy linijek tekstu (nie wiem nie znam się dokładnie na tym, tu link do dyskusji na ten temat Minecraft Wiki Polska:Społeczność#Animacja). Administator angielskiej wiki en:User:ultradude25 (chyba on też jest użytkownikiem, tak tylko, że jest też adminem) tak jak pisałem wcześniej jest autorem tych szablonów, animacji, tła itd. Slawko97 22:39, 7 lis 2011 (CET)