Dyskusja użytkownika:Promastermage

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Nick[edytuj kod]

To doprawdy urocze... ale ja posługuję się raczej nickiem prom ;) Witaj na pokładzie :D prom - D - W - M - 15:44, 5 paź 2011 (CEST)

Re:[edytuj kod]

Widzisz... gdybym miał czas i chęci to zapewne bym usunął. Teraz jednak stróżuję nad usuwaniem wandalizmów itp. itd., i nie mam czasu pracować nad artykułami. Przybywasz akurat w porę, bowiem brakuje nam aktywnych użytkowników - przez ostatnich kilka dni jestem tu prawie sam i zajmuję się wszystkim na raz. Poza tym mam też inne swoje zajęcia i obowiązki, więc brakuje mi nawet czasu już na edytowanie wiki.

Odróżniaj też wandalizm od zwykłego błędu. Zauważ, jak wiele pracy jest np. przy tłumaczeniu artykułów. Błędy mogą się zdarzać. Być może już zauważyłeś - w obecnej chwili można by powiedzieć, że ten portal jest w stanie rozsypki - nie ma już żadnych aktualnych informacji... nic. Takimi błędami bym się nie przejmował. Ważneijsze jest to, by nadrobić nieprawdopodobne zaległości względem ciągle biagnącego do przodu poziomu angielskiej wiki.

Artykuły na medal masz tu: http://pl.minecraftwiki.net/Kategoria:Na_medal . I z góry sorry za błędy, nie nauczyłem się jeszcze jak w Operze włączyć polski słownik :s prom - D - W - M - 16:24, 5 paź 2011 (CEST)

Re: Moja pozycja na wiki[edytuj kod]

Witaj.

Na razie wstrzymałbym się z tą decyzją. Doceniam twój wkład, nie widzę błędów w twoich edycjach itp., ale myślę że jeden artykuł i kilka poprawek to po prostu za mało. Mieliśmy już wielu użytkowników z dodatkowymi uprawnieniami, ale spośród kilkunastu z nich bodaj tylko 3 - ja, Cero i Gregoric - cokolwiek robiło po otrzymaniu uprawnień. Widzę że masz doświadczenie ale wciąż uważam, że przydałoby Ci się więcej edycji ;) Nie chcę narzucać konkretnych limitów, ale radziłbym Ci popatrzeć na liczbę edycji obecnych biurokratów - Cero ma ich setki, ja ponad 1000 a Lewy tak dużo, że aż trudno zliczyć ;) Tak czy inaczej, zachęcam do dalszej pracy! Powodzenia :) ~prompl.Wiki Admin dyskusja 16:41, 21 paź 2011 (CEST)

Re:TNT i Revenge[edytuj kod]

Nazwy artów o piosenkach tworzymy, dodając do autora, bo slashu nazwę piosenki, np. JJayJoker/Kapotka. Pamiętaj o Kategoria:Piosenki oraz [[Szablon:Piosenka]]. Powodzenia & have fun ;) ~prompl.Wiki Admin dyskusja 18:14, 20 lis 2011 (CET) EDIT: Fuu, właśnie zrobiłem najgłupszy błąd w życiu :D