Dyskusja użytkownika:Qwert225

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Licencje[edytuj kod]

Witaj Filip! Piszę do Ciebie w jednej drobnej sprawie, ostatnio dodajesz dosyć dużo zrzutów ekranu z gry. Wszystko robisz dobrze, ale mam do Ciebie jedną prośbę, gdy przesyłasz zrzut(wiem, że robisz to przez niebieskie pole nad polem edycji) to pamiętaj aby pózniej edytować zrzut ekranu i dodać następujący szablon oraz rozdział:
==Licencja== {{License Mojang}}
(Szablon Licencji Mojang umieść pod rozdziałem ==Licencja== i oczywiście pomiń składnie wiki "nowiki").
Dzięki takiej rzeczy ułatwiasz redaktorom pracę oraz nie narażasz Wiki na problemy z licencjami. Pamiętaj, że każdy zrzut ekranu z gry musi być licencjonowany, gdyż nie należy do wiki ani do autora tylko do twórców gry. Dzięki bardzo za przeczytanie i czuj się swobodnie w dalszej edycji! Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 21:04, 16 gru 2013 (UTC)
P.s - taka mała pomoc. ;)
Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}}

Tłumaczenie[edytuj kod]

Witaj ponownie Filip! Chciałem Ci serdecznie podziękować za tłumaczenie tekstu w moim brudnopisie. :) Szczerze nawet nie myślałem że ktokolwiek tam wchodzi. :) Samemu mam ostatnio mniej czasu na wiki co powoduje że nie mogę zbytnio samemu przetłumaczyć. :/ Aczkolwiek dziękuje Ci za pomoc oraz za wszystkie Twoje edycje na wiki! Powodzenia w dalszym tworzeniu wiki! Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 20:23, 19 gru 2013 (UTC)

Witam ponownie! Jestem Ci przeogromnie wdzięczny za tłumaczenie artykułu. Jak można przeczytać na mojej dyskusji wiedza w atrybutach przydała się komuś. Cieszę się że znajdowałeś czas na tłumaczenie tego trudnego artykułu! Dziś przeniosłem go do strony "Atrybuty". Masz ode mnie duży plus. :) Ale piszę jednocześnie z pytaniem do Ciebie. Otóż w tłumaczeniach jesteś według mnie dobry, czy miałbyś może możliwość poświęcenia chwili czasu na tłumaczenia kolejnych artykułów? W zasadzie mam w planie stworzyć mini projekt do tłumaczenia artykułów z angielskiej wiki. Jest to powodowane ogromną różnicą ilości pomiędzy polską Wiki a angielską(Polska na dzień dzisiejszy ma 730 artykułów a angielska 3,003). Oczywiście nie dam nam do pracy artykułu takiego kalibru jak atrybuty które były naprawdę ciężkie do tłumaczenia z powodu wielu technicznych słów. Myślę bardziej o łatwiejszych artykułach. Myślę że ta współpraca miała by duży, pozytywny skutek dla Wiki! Co o tym myślisz? :) Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 20:16, 20 gru 2013 (UTC)

Re: Pieczona ryba[edytuj kod]

Ta informacja nie jest błędna, ale mamy już artykuł "Handel". Po prostu uznałem, że nie ma potrzeby dodawania informacji o możliwości handlu w każdym artykule opisującym przedmiot, który można kupić. Jednak jeśli się nie zgadzasz, możesz napisać o tym w dyskusji tej strony. Alex2422 (dyskusja) 13:58, 20 gru 2013 (UTC)

Płyta muzyczna (chirp)[edytuj kod]

Witaj. Przekierowanie stworzone niepoprawnie (powinno być #PATRZ [[Płyta muzyczna]]), ale i tak nie rozumiem sensu tego przekierowania... Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:52, 27 gru 2013 (UTC)

Przesyłanie większej ilości plików[edytuj kod]

Piszę do Ciebie w sprawie pliku Plik:Grid Blok szlamu.png. Przesłałeś go dwa razy mimo że tekstura była poprawna(sam przesyłałem...). Znając Wiki dosyć dobrze(sam miałem ten problem) wiem czym to jest spowodowane. Zawsze gdy ktoś wrzuca nową wersję pliku, stary pozostaje w pamięci podręcznej Twojej przeglądarki dlatego widzisz jego starszą wersję. Prze następnym niepotrzebnym wrzuceniem parokrotnie plikiem upewnij się że usunąłeś pamięć podręczną przeglądarki oraz odśwież aby widzieć najnowszą wersję. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 15:05, 10 sty 2014 (UTC)

Re: Gigant[edytuj kod]

Ta ilustracja była podpisana "Gigant przyzwany komendą /summon Giant", więc uznałem, że to ma pokazywać, jak wygląda gigant po przywołaniu. Dla pokazania jego rozmiarów lepszy byłby screenshot giganta obok Zombiego. Alex2422 (dyskusja) 10:28, 18 sty 2014 (UTC)

Redaktor[edytuj kod]

Witamy Ciebie w gronie redaktorskim! Oczekiwałem na ten moment gdyż wiedziałem że nastąpi on blisko po takiej ilości edycji! Powodzenia w dalszym rozwijaniu Wiki już na "wyższym poziomie". :) P.S Pozwoliłem sobie poprawić błąd w Twojej dyskusji gdyż przy swojej pierwszej wiadomości tutaj nie skorzystałem z "plusika" do dodania wątku. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 19:07, 9 lut 2014 (UTC)

Re:Prysmaryn czy pryzmaryn?[edytuj kod]

Cieszę się, że widzę tyle rąk do pracy, ten ogrom zrozumienia i domysłu... Falibor