Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:RetroApo

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Przypomnienie[edytuj kod]

Witaj! Zauważyłem że niedawno stworzyłeś dwa nowe artykuły. To świetnie że masz czas i ochotę rozwijać Polską Wiki o grze Minecraft! Prosiłbym Ciebie jednak o zastosowanie się do zasady szóstej która brzmi następująco "Tworząc nowy artykuł, dodaj do niego jak najwięcej treści. Zbyt krótkie artykuły mogą zostać usunięte.". W Twoich artykułach Shulker oraz Miasto Kresu umieściłeś minimalne informacje które mogły by zostać rozwinięte. Zajmę się ich rozbudową lecz chciałem Ci przypomnieć o tej zasadzie gdyż w niektórych przypadkach liczy się jakość a nie ilość! Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 20:26, 29 lip 2015 (UTC)

Nowe pliki[edytuj kod]

Jeśli mogę Ciebie prosić, używaj następnym razem opcji "Załaduj nowszą wersję tego pliku" zamiast ponownego wysyłania podobnego pliku. W artykule Drzwi zamieniłeś Plik:Doors.gif na Plik:Drzwi.gif mimo że mogłeś wysłać nowszą wersję pliku. Dziękuję. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 16:20, 15 sie 2015 (UTC)

Gratulacje![edytuj kod]

Gratuluje dołączenia do grupy redaktorskiej Minecraft Wiki Polska! W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości na temat nowego statusu nie wahaj się zapytać na dyskusji administratów. :) Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Administrator MCWiki Polska 22:25, 19 kwi 2016 (UTC)

Re: Pytanie dotyczące historii edycji konsolowych[edytuj kod]

Hej! Nie mam informacji aby ktokolwiek pracował nad tę stroną. Nie widzę przeszkód abyś zaczął ją rozwijać. :) Przy okazji, gdybyś chciał ponownie być redaktorem, po prostu napisz mi o tym. Nie widzę przeszkód aby ponownie nadać Ci tę rolę po powrocie. Frisk (Dyskusja) 11:02, 16 mar 2019 (UTC)

Nawet jeśli, nie tworzyłoby to żadnych problemów. Frisk (Dyskusja) 11:10, 16 mar 2019 (UTC)
Hmm, niesławne oficjalne tłumaczenia nie z Crowdina... Zapytałem się administratora niemieckiej wiki jak jest to tam robione, z powodu jakości tłumaczeń używają po prostu tych z Java edition. Szczerze, tutaj myślę o takim rozwiązaniu aby utworzyć przekierowania dla nazw z konsol, prowadzących do odpowiadających artykułów (Kresostwór -> Enderman) i używać nazw konsolowych przy pisaniu historii. Ale to jedynie moja opinia. Zapytam się co inne osoby o tym myślą na serwerze Discord wiki. Frisk (Dyskusja) 11:51, 16 mar 2019 (UTC)
Jeżeli chcesz pobrać wersję starą konsolową użyj CU58, wersje dla Wii U oraz PS4 powinny być już zaktualizowane. Co do unifikacji... Na razie nie wiem, może kiedyś. Dzisiaj nie mam na to głowy. :) Frisk (Dyskusja) 21:15, 17 mar 2019 (UTC)
Hmm, rzecz w tym, iż taki zabieg czyni czytanie strony trochę trudniejszym. Więc osobiście jestem raczej przeciw takiemu zabiegowi. Frisk (Dyskusja) 16:22, 20 mar 2019 (UTC)

Historia (nadchodzące zmiany w Bedrock Edition)[edytuj kod]

Hej! Kiedy używasz szablonu {{Historia}} do dodania zmian nadchodzących w Bedrock Edition, to wpisuj {{Historia|Bedrock nadchodząca}}, ponieważ da to ten sam efekt (wizualnie), co wartość tego parametru, której zwykle używasz (Nadchodzące zmiany w Bedrock Edition), a dodatkowo odpowiednio skategoryzuje stronę. Pozdrawiam, Mój wkład Druteczka (dyskusja) (profilpliki) Redaktor MCWiki Polska Moja przestrzeń 05:34, 18 mar 2019 (UTC)
PS.: Tamten parametr którego używasz psuje stronę – link z nagłówka tworzonego szablonem historia wówczas prowadzi do strony o tytule "Nadchodzące zmiany w Bedrock Edition" a powinien prowadzić do "Historia wersji/Bedrock" Pozdrawiam, Mój wkład Druteczka (dyskusja) (profilpliki) Redaktor MCWiki Polska Moja przestrzeń

No problem. Pozdrawiam, Mój wkład Druteczka (dyskusja) (profilpliki) Redaktor MCWiki Polska Moja przestrzeń 09:44, 18 mar 2019 (UTC)