Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Rot801

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Artykuł o pułapkach[edytuj kod]

Chcąc czy nie, twój artykuł bardzo przypomina poradnik. Napisałeś, że artykuł ma pomóc w zdobywaniu surowców i doświadczenia w grze, a taki jest przecież cel poradników. Proponuję, abyś zrobił z tego artykułu poradnik, a następnie przeniósł go pod nazwę np. Poradniki/Zastawianie pułapek, zanim ktoś zdecyduje się go usunąć. Qwert225 (dyskusja) 10:28, 8 sie 2014 (UTC)

Pułapki[edytuj kod]

Drogi użytkowniku Minecraft Wiki Polska. Chciałem się odnieść do sprawy z artykułem "Pułapki". Główna przestrzeń nazw skierowana jest dla artykułów o elementach w grze. Zgodnie z zasadą dziesiątą zasad na Wiki, artykuły, które objaśniają rozgrywkę powinny zostać umieszczone w przestrzeni nazw Poradniki/. Umieszczenie tam tego pokroju poradnika jest łatwiejsze do znalezienia oraz wygodniejsze. Argument, że artykuł ma pomagać w zdobywaniu surowców i doświadczenia nie przemawia do mnie, podczas gdy każdy poradnik również ma podobne cele, czyli pomóc użytkownikom Minecraft Wiki Polska. Dziękuję Ci za pomoc w rozwijaniu Wiki. Bardzo dobrze jest widzieć osoby, które poświęcają swój czas, by pomóc reszcie społeczności. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 10:36, 8 sie 2014 (UTC)