Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja użytkownika:Rot801

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Artykuł o pułapkach[edytuj kod]

Chcąc czy nie, twój artykuł bardzo przypomina poradnik. Napisałeś, że artykuł ma pomóc w zdobywaniu surowców i doświadczenia w grze, a taki jest przecież cel poradników. Proponuję, abyś zrobił z tego artykułu poradnik, a następnie przeniósł go pod nazwę np. Poradniki/Zastawianie pułapek, zanim ktoś zdecyduje się go usunąć. Qwert225 (dyskusja) 10:28, 8 sie 2014 (UTC)

Pułapki[edytuj kod]

Drogi użytkowniku Minecraft Wiki Polska. Chciałem się odnieść do sprawy z artykułem "Pułapki". Główna przestrzeń nazw skierowana jest dla artykułów o elementach w grze. Zgodnie z zasadą dziesiątą zasad na Wiki, artykuły, które objaśniają rozgrywkę powinny zostać umieszczone w przestrzeni nazw Poradniki/. Umieszczenie tam tego pokroju poradnika jest łatwiejsze do znalezienia oraz wygodniejsze. Argument, że artykuł ma pomagać w zdobywaniu surowców i doświadczenia nie przemawia do mnie, podczas gdy każdy poradnik również ma podobne cele, czyli pomóc użytkownikom Minecraft Wiki Polska. Dziękuję Ci za pomoc w rozwijaniu Wiki. Bardzo dobrze jest widzieć osoby, które poświęcają swój czas, by pomóc reszcie społeczności. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 10:36, 8 sie 2014 (UTC)