Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja użytkownika:SchiffeRat

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Dobra robota[edytuj kod]

Świetnie udało Ci się przetłumaczyć tak długi i techniczny artykuł. Nie zapomniałeś o interwiki i szablonie. Dobra robota! :) Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 11:51, 21 lut 2015 (UTC)

Przetłumaczyłem akurat ten artykuł (Modele bloków), bo chciałem się dowiedzieć jakichś informacji o tych .json-ach, ponieważ właśnie tworzę własny RPack, a się okazało, że jest tylko po angielsku i chińsku. W przyszłości potłumaczę jeszcze trochę innych przydatnych stron z angielskiej wiki oraz popoprawiam literówki i interpunkcję na polskich. Schiffe_Rat (dyskusja) 13:46, 21 lut 2015 (UTC)
Ok. Następnym razem staraj się odpowiadać w dyskusji użytkownika który do Ciebie napisał zgodnie z instrukcją. Dzięki! :) Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}} Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 16:50, 21 lut 2015 (UTC)

Redaktor?[edytuj kod]

Zostałeś wybrany jako kandydat do funkcji redaktora Minecraft Wiki Polskiej!

Zapoznaj się proszę z uprawnieniami grupy redaktor na stronie Specjalna:Grupy_użytkowników

Jeśli po powyższej lekturze jesteś gotowy zostać administratorem, odpowiedz na mojej dyskusji :) ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 20:10, 7 maj 2015 (UTC)

A więc witamy w gronie redaktorów! ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 18:54, 8 maj 2015 (UTC)