Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Sebastian708pl

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Brudnopis[edytuj kod]

Brudnopisy nie do tego służą więc twój brudnopis powinien zostać usunięty. TNT.png TheTNT1500 TNT.png 15:02, 26 maj 2016 (UTC)

Brudnopis jest własnością danego użytkownika. W brudnopisie użytkownika Sebastian708pl nie znajdują się treści nieodpowiednie, więc nie widzę powodu, aby go usuwać. Pozdrawiam, Bartosz Konkol administrator McWikiPL 15:07, 26 maj 2016 (UTC)

Kanał IRC[edytuj kod]

Witaj! Chciałbym Cię zaprosić na nasz kanał IRC. Mógłbyś tam porozmawiać na żywo z innymi użytkownikami oraz widziałbyś zmiany na Wiki. Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) Administrator Minecraft Wiki Polska 17:20, 30 lip 2016 (UTC)

Jakość tłumaczeń[edytuj kod]

Witaj! Doceniam Twoją chęć w odświeżaniu i aktualizacji artykułów. Jednakże Twoje tłumaczenia, które umieściłeś w paru ostatnich edycjach pozostawiają dużo do życzenia. Przy tłumaczeniu fragmentów tekstu staraj się zwracać uwagę na formę słów oraz na całościowy sens zdania (polecam wielokrotnie przeczytać przetłumaczony fragment i poprawić błędy). Google translate jest bardzo wartościowym narzędziem, a połączony ze słownikiem angielsko-polskim jest już dobrym połączeniem, lecz do uzyskania jakości godnej umieszczenia w encyklopedii potrzeba trochę więcej. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) 19:02, 5 sie 2016 (UTC)

Dokładnie w tej samej sprawie miałem do ciebie pisać. Jak napisał piotrex niestety Tłumacz Google sam nie wystarczy... Ja również z niego korzystam, lecz te jego tłumaczenia na język polski... Cóż, pozostawiają wiele do życzenia. Pozdrawiam, Rubin.png MinecraftowyKloc Rubin.png (dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 19:32, 5 sie 2016 (UTC)

Strona użytkownika[edytuj kod]

Witaj! Wiem, że w stronę użytkownika powinien wkładać "właściciel" jej, ale przyznam, że nie dobrze mi się robi widząc na Twojej stronie imiona, nazwy własne, rozpoczęcia zdań z małej litery, przymiotniki z wielkiej czy też błędy interpunkcyjne. Nie wymagam od Ciebie tego, abyś to poprawił, ale fajniej byłoby dla czytelnika gdyby owe zmiany zaszły. ;) Pozdrawiam, NTBGdyskusja
wkład
Administrator Minecraft Wiki Polska 17:40, 6 wrz 2016 (UTC)