Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Sewciok282

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Dyskusja na temat mój oraz moich edycji/stron[edytuj kod]

Witam. Jeżeli macie jakieś sprawy na temat mnie, lub moich edycji, czy tworzenia nowych artykułów, proszę o napisanie tutaj ;) Proszę o podpisanie się za pomocą czterech tyld "~". Sewciok 21:30, 28 mar 2011 (CEST)

Dłuższa nieobecność[edytuj kod]

Witam. Powracam na Minepedię, po dłuższej nieobecności. Ruszam dalej z tłumaczeniem i pisaniem nowych artykułów ;) Przy okazji zeruję moją dyskusję ^^ Sewciok 13:05, 1 lip 2011 (CEST)

Historia wersji[edytuj kod]

Niestety, ale twoje zmiany w artykule historia wersji zostały potraktowane jako wandalizm, z tego powodu jesteś wycofany z konkursu. Z mojej strony zakończy się to jedynie ostrzeżeniem słownym. --Cero 10:52, 2 lip 2011 (CEST)

  • Po co to zrobiłeś? Specjalnie? Przypadek? ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 14:20, 2 lip 2011 (CEST)
    • A,ok. Chociaż spytałeś się dużo wcześniej, niż została usunięta treść w Historii wersji... =) Rada: zmień przeglądarkę/przeczyść komputer programem typu CCleaner/zmień usługodawcę internetowego... ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 14:54, 2 lip 2011 (CEST)
      • Usunąłem ciebie z listy wykluczonych, choć nie wiem, kiedy konkurs wystartuje [= ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 18:21, 2 lip 2011 (CEST)

Re: Nieency[edytuj kod]

Czyli nieencyklopedyczny. O encyklopedyczności można przeczytać na Wikipedia:Encyklopedyczność =) ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 14:55, 3 lip 2011 (CEST)

!!![edytuj kod]

Ależ Ty przesadzasz :P

Muszę się przyznać że niestety widzę spore braki w polskiej Wiki i postanowiłem wrócić i pomóc. Tym bardziej że niedawno poznałem uroki SMP i na nowo wpadłem do MC ;) Co prawda do kolejnych aktualizacji nadal jestem negatywnie nastawiony (1.7 to klapa i tyle!), ale nadal jako tako mi się gra :)

Nie mówię że będę wyrabiał po 20-30 dziennie zmian jak wcześniej, ale będę stronę odwiedzał, przyglądał się OZ i modyfikował co mi wpadnie w oko ;) Ba, jeżeli będę miał czas i chęci to może nawet ukończę coś ze swojego brudnopisu? Nic nie gwarantuję oczywiście.

Tak czy inaczej - dzięki ;) promaster - D - W - M - 17:25, 4 lip 2011 (CEST)