Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja użytkownika:Sewciok282

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Dyskusja na temat mój oraz moich edycji/stron[edytuj kod]

Witam. Jeżeli macie jakieś sprawy na temat mnie, lub moich edycji, czy tworzenia nowych artykułów, proszę o napisanie tutaj ;) Proszę o podpisanie się za pomocą czterech tyld "~". Sewciok 21:30, 28 mar 2011 (CEST)

Dłuższa nieobecność[edytuj kod]

Witam. Powracam na Minepedię, po dłuższej nieobecności. Ruszam dalej z tłumaczeniem i pisaniem nowych artykułów ;) Przy okazji zeruję moją dyskusję ^^ Sewciok 13:05, 1 lip 2011 (CEST)

Historia wersji[edytuj kod]

Niestety, ale twoje zmiany w artykule historia wersji zostały potraktowane jako wandalizm, z tego powodu jesteś wycofany z konkursu. Z mojej strony zakończy się to jedynie ostrzeżeniem słownym. --Cero 10:52, 2 lip 2011 (CEST)

  • Po co to zrobiłeś? Specjalnie? Przypadek? ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 14:20, 2 lip 2011 (CEST)
    • A,ok. Chociaż spytałeś się dużo wcześniej, niż została usunięta treść w Historii wersji... =) Rada: zmień przeglądarkę/przeczyść komputer programem typu CCleaner/zmień usługodawcę internetowego... ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 14:54, 2 lip 2011 (CEST)
      • Usunąłem ciebie z listy wykluczonych, choć nie wiem, kiedy konkurs wystartuje [= ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 18:21, 2 lip 2011 (CEST)

Re: Nieency[edytuj kod]

Czyli nieencyklopedyczny. O encyklopedyczności można przeczytać na Wikipedia:Encyklopedyczność =) ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 14:55, 3 lip 2011 (CEST)

!!![edytuj kod]

Ależ Ty przesadzasz :P

Muszę się przyznać że niestety widzę spore braki w polskiej Wiki i postanowiłem wrócić i pomóc. Tym bardziej że niedawno poznałem uroki SMP i na nowo wpadłem do MC ;) Co prawda do kolejnych aktualizacji nadal jestem negatywnie nastawiony (1.7 to klapa i tyle!), ale nadal jako tako mi się gra :)

Nie mówię że będę wyrabiał po 20-30 dziennie zmian jak wcześniej, ale będę stronę odwiedzał, przyglądał się OZ i modyfikował co mi wpadnie w oko ;) Ba, jeżeli będę miał czas i chęci to może nawet ukończę coś ze swojego brudnopisu? Nic nie gwarantuję oczywiście.

Tak czy inaczej - dzięki ;) promaster - D - W - M - 17:25, 4 lip 2011 (CEST)