Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Simivar252

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Obrazki[edytuj kod]

Ostatnio widziałem że zmodyfikowałeś swoją stronę użytkownika. Z ciekawości zajrzałem. Piszesz, żer wykonałeś 160 edycji... no to szukam. Po chwili trafiam na dłuuugą listę niepotrzebnie wrzuconych obrazków, będących n-tą kopią tych, które wieki temu zostały wrzucone.

Naprawdę trzeba aż tak śmiecić? Trudno poszukać czy już takie obrazki nie były wrzucone? Ρromaster - D - W - M - 07:26, 14 mar 2011 (CET)

  • Rozumiem to. Ale po co zaśmiecać, skoro IDENTYCZNE obrazki już są? Równie dobrze można zmienić ich nazwę - otóż u góry, podczas edycji każdego pliku, masz taką strzałeczkę - pod nią, kryje się "Przenieś" - i wtedy można zmienić nazwę tych plików.

O edycję nazw plików w artykułach nie trzeba się martwić, bo to tylko kilka kliknięć, a przynajmniej serwer będzie mnie obciążony (obecnie działa ponad 500% wolniej niż w momencie, gdy się zarejestrowałem). Ρromaster - D - W - M - 13:30, 14 mar 2011 (CET)

  • Uj, ciężka matma, ciężka :) Nie gniewam się za te obrazki, chodzi mi raczej o to, by następne "pokolenia" tak już nie robiły, bo zaczyna się robić jak w Fukushimie - coraz gorzej, coraz gorzej, i nagle bum :)

Swoją drogą, naprawdę Cię podziwiam. Kiedyś potrzebowałem wrzucić chyba ze 20 obrazków, a po 6 mi się znudziło :P Ρromaster - D - W - M - 13:43, 14 mar 2011 (CET)

  • Hm, wydawało mi się, że użytkownicy też mogą przenosić. No ale nic, w takim razie przepraszam :P Ρromaster - D - W - M - 16:49, 14 mar 2011 (CET)

Przekierowania[edytuj kod]

Wciąż zastanawia mnie jedno - po co te przekierowania z angielskiego?! Każdy szybko się domyśli, że artykułu tutaj są po polsku, więc nie wiem, po co to wszystko robisz. Ρromaster - D - W - M - 16:13, 14 mar 2011 (CET)

Strona[edytuj kod]

Taka ciekawostka... strona internetowa na twojej stronie użytkownika - dokładniej ta nie działa :) Ρromaster - D - W - M - 22:08, 30 mar 2011 (CEST)