Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:SirPL1203

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Żywność[edytuj kod]

W twoich artykułach o żywności piszesz, że wszystkie przedmioty spożywcze są grupowalne. Popraw to, ponieważ jak zauważyłeś przykładowo schab grupowalny nie jest. →Gregoricdyskusja 12:08, 18 sie 2011 (CEST)

W artykule napisałem "(...)kurczaki, tak jak pozostałe przedmioty spożywcze będą się stackować po 64 sztuki.". Użyłem czasu przyszłego, bo z najnowszych informacji wiadomo, że schab też będzie się stackował[1] --SirPL 12:27, 18 sie 2011 (CEST)
A, to oddaję honor :). Swoją drogą, gdy odpowiadasz w dyskusji (np. mnie), to wchodzisz na stronę dyskusji adresata i tam dodajesz odpowiedź (o temacie tym samym co w twojej dyskusji). To na przyszłość. A co do artykułów, świetnie, że znasz wikikod i wiesz jak je robić ;). Dostaniesz medal, jeno admin wróci, pozdrawiam, →Gregoricdyskusja 16:00, 18 sie 2011 (CEST)
Wiesz, ja nie gwarantuję ci żadnych nagród, bo nie mam nawet prawa tego proponować, ale jeżeli będziesz tak aktywny przez dłuższy czas, medal dostaniesz :) →Gregoricdyskusja 12:26, 19 sie 2011 (CEST)Nowe pliki[edytuj kod]

Chyba każdy spotyka się z problemem nadpisywania plików i nie wie, jak się z tym obchodzić. Sam to miałem :) Dlaczego tak jest i jak temu zaradzić przeczytasz w dyskusji użytkownika Cero w temacie Nadpisanie pliku. Pozdrawiam, →Gregoricdyskusja 17:28, 30 sie 2011 (CEST)