Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja użytkownika:Sisscov

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj
Witaj!!!

Jestem wdzięczny za Twój wkład w rozwój tej wiki. Jest to zdecydowanie dobra rzecz, z której skorzysta cała polska społeczność Minecrafta. ☺
Przed rozpoczęciem kolejnych edycji poświęć chwilkę czasu na zapoznanie się z podstawowymi zasadami. ☻

Kilka przydatnych linków
Jak edytować?

Nie krępuj się edytować artykułów!- Na Minecraft Wiki Polska trzymamy się zasady śmiałego edytowania – nie musisz pytać nikogo o zgodę na edycje!

Nie obawiaj się też, że cokolwiek zepsujesz. Jeżeli nawet popełnisz błąd, zawsze można odtworzyć poprawną wersję artykułu!

Jeśli czegoś nie wiesz, nie krępuj się pytać innych. Z kolei na naszym kanale IRC (kanał:irc://chat.freenode.net/mcwikipl) znajdziesz doświadczonych użytkowników.

W poradniku autora Wikipedii znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji na temat edytowania i formatowania tekstu.

Pamiętaj o zasadach!

Przed rozpoczęciem edytowania poświęć trochę czasu na zapoznanie się z zasadami. Pozwoli to na uniknięcie rozczarowań wynikających z usunięcia Twoich wpisów lub wręcz zbanowania Ciebie na określony czas.

Parę słów na zakończenie ☻

Kilka rad na koniec. Na stronach dyskusji i głosowaniach (ale, broń borze, nie w artykułach) podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld). Po zapisaniu strony w miejsce tyld pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Pamiętaj też: chcąc skontaktować się z innym użytkownikiem, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to z chęcią mogę Ci pomóc – w tym celu wpisz się na mojej stronie dyskusji. Mogę służyć z pomocą ☺.

Życzę owocnych edycji!


Pozdrawiam, TNT.png TheTNT1500 TNT.png 20:08, 21 wrz 2016 (UTC)