Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:TheMrEmperror

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

"Podziemne kompleksy"[edytuj kod]

Witaj TheMrEmperror! Dzięki za chęć pomocy przy projekcie Minecraft Wiki Polska. Niestety, byłem zmuszony oznaczyć Twój artykuł jako "do usunięcia". Jest mi przykro z tego powodu bo widziałem ile pracy włożyłeś w stworzenie tego artykułu. Oznaczyłem Twój artykuł jako "do usunięcia" gdyż nie opisuje on struktury będącej częścią (nie modyfikowanego) Minecrafta. Jest to najprawdopodobniej struktura z modu (podejrzewam Better Dungeons). Jednakże jeśli zamierzasz opisać struktury z modyfikacji możesz to śmiało zrobić tworząc artykuł o modyfikacji w formacie nazwy "Modyfikacje/*wstaw tu nazwę modyfikacji*" oraz następnie o samej strukturze "Modyfikacje/*wstaw tu nazwę modyfikacji*/Podziemne kompleksy". Na wszelki wypadek jak byś chciał to zrobić skopiowałem kod Twojego artykułu abyś mógł go ponownie użyć (dostępny na http://pastebin.com/5mc8Kg95) Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 11:15, 31 lip 2015 (UTC)

Drogi TheMrEmperror. Śledzę każdą wersję gry począwszy od oficjalnego wydania 1.4. Gdyby taka struktura została dodana na pewno bym to zauważył (szczególnie że aktywnie gram w Minecraft). Dodatkowo na angielskiej (bardziej aktualizowanej) wersji Wiki sprawdziłem czy oby na pewno taka struktura nie istnieje, nie udało mi się znaleźć chociaż podobnej struktury. Nie mam więc wątpliwości że struktura ta nie została wygenerowana przez generator terenu na czystym wydaniu Minecraft. Jeśli chciałbyś odpowiedzieć prosił bym Ciebie byś zrobił to zgodnie z instrukcją (moja dyskusja jest tutaj):
Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}}. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 19:36, 31 lip 2015 (UTC)