Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:TheTNT1500/archiwum/Marzec 2016

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj
Ten artykuł to archiwum dyskusji TheTNT1500 z Marca 2016.
< Listopad 2015Kwiecień 2016 >

Twoje edytowanie[edytuj kod]

Witaj! Chciałbym się odnieść do Twoich edycji, bo dalej edytujesz VisualEditorem, a nie w kodzie... Chciałbym żebyś edytował w wikikodzie, bo tak będzie lepiej, ale również chciałbym abyś lepiej zapoznał się z Minecraft, bo w artykule Ocean napisałeś, że moby agresywne to zwierzęta. Już jako redaktor Pozdrawiam, JasiuMinecraft1 (dw) (RedaktorMCWikiPL) 10:01, 19 sty 2016 (UTC).

Witam! Prosiłbym Cię, abyś edytował w edytorze kodu źródłowego gdy chcesz usunąć ostatnią zmianę (nie zapominaj o szablonie historia). Również nie wpisuj bzdrur na stronach, bo jest to karalne (Szablon:Blok w stronie o strukturze, Chorus Plant to to). W artykule ocean spierasz się o te moby, ale tam nie jest napisanie, że tylko bloki można spotkać. Proszę zanim będziesz edytować artykuł przeczytaj go, aby się upewnić co zrobisz. Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) 20:23, 9 mar 2016 (UTC)
dziękuję za porady TheTNT1500 (dyskusja) 20:42, 9 mar 2016 (UTC)
I też proszę Ciebie, abyś tak nie przenosił artykułów (patrz poniżej), bo wyżej uprawnioni użytkownicy wiedzą lepiej. Również odpisuj na czyjejś stronie dyskusji, a nie na swojej. Zaczynaj wypowiedź wielką literą. Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}} Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) 06:30, 10 mar 2016 (UTC)

Przenoszenie stron[edytuj kod]

Witaj! Zauważyłem że przeniosłeś artykuł "Mooshroom" do "Grzybowa krowa". Nie miałbym nic przeciwko temu gdyby zostało to ustalone na drodze dyskusji użytkowników Wiki. Przenoszenie stron według własnego uznania nie jest czymś dobrym. I podczas gdy Wikipedia to nie demokracja to nadal decyzje powinny być podejmowane przez konsensus do którego nie doszło (a bynajmniej sobie go nie przypominam). I nie piszę że "Grzybowa krowa" to zła nazwa, sam nie posiadam wiedzy co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić. Z jednej strony Mojang wymusza pewne nazwy, z drugiej strony mamy społeczność która ma własne tłumaczenia. Dodatkowo, gdy do kogoś odpisujesz, pisz na jego stronie dyskusji. Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}} piotrex43 (Dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 22:05, 9 mar 2016 (UTC)

Dziękujem za rady a i jeszcze już wiem jak sie podpisuje. TheTNT1500 (dyskusja) 20:14, 10 mar 2016 (UTC)
Jak chcesz odpisać to pisz na czyjejś stronie dyskusji ;) Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}} Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) 22:16, 10 mar 2016 (UTC)

Zasady[edytuj kod]

Drogi TheTNT1500. Cieszę się że poświęcasz swój czas by współtworzyć ten projekt. Jednak, wszyscy edytujący Minecraft Wiki Polska powinni znać parę najważniejszych zasad tu panujących. Jak na razie istnieją tylko 23 podpunkty na stronie z zasadami. Nie jest to dużo, można je całkiem szybko zapamiętać. Proszę Ciebie o zapoznanie się z tymi zasadami i przestrzeganie ich. Ułatwi to wszystkim pracę nad dalszym rozwojem tej Wiki. Dziękuję i pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 21:04, 14 mar 2016 (UTC)

Re: Przekierowanie Bomba[edytuj kod]

Witam! Sądze, że nikt nie będzie używać tego przekierowania. Zrozumiem jeszcze trotyl czy dynamit, ale nie bomba. Jeśli uważasz, że jest potrzebne to napisz to tu. Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) 20:18, 15 mar 2016 (UTC) Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) 20:18, 15 mar 2016 (UTC)

Edycje, tworzenie itp.[edytuj kod]

Witam! Miło nam, że postanowiłeś zacząć przygodę z edycjami na Minecraft Wiki Polska, ale... Osatanio wykonałeś szereg różnych edycji, niektóre nadawały się do czytania inne nie za bardzo. Niektóre (2) Twoje przekierowania nie mają sensu, nie podajesz żadnego argumentu, aby zostały (Bomba i Nochal). Znaki interpunkcyjne stawiasz po spacjach, co nie jest poprawne. Stworzyłeś ostatnio artykuł Beta 1.1, który prawie jest w całości nieprzetłumaczony. Jak chcesz się brać za artykuły, to pomyśl czy dasz rade to przetłumaczyć, np. popatrze tu, gdzie ok. ¼ tekstu jest w <!-- -->, ale artykuł jest przetłumaczony. Również artykuły o youtuberach, twórz w edytorze źródłowym, ponieważ wtedy będziesz mógł zamiast <sup> dać <ref>, a na końcu wtem {{Przypisy}}, co będzie czytelniejsze dla innych użytkowników. Jakby co pomogę w rowijaniu artykułu o Purposie. Pamiętaj też o tej stronie, gdzie są zawarte informacje czy Yotuberzy zezwalają na umieszczanie swoich danych czy nie, więc gdy bierzesz się za artykuł o youtuberze, to tam napisz o nim, na początku ?, a potem jak wyrazi zgode na coś to ok/tak. Również zanim dodajesz coś na artykuł, to zobacz czy to nie jest już w nim zawarte ;) Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) 07:28, 16 mar 2016 (UTC)