Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:TheTNT1500/archiwum/Wrzesień 2016

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj
Ten artykuł to archiwum dyskusji TheTNT1500 z Sierpnia 2016.
< Czerwiec 2016Styczeń 2017>

Szablony[edytuj kod]

Witaj! Mam małą prośbę do Ciebie. Mianowicie, jeśli dobrze nie zapoznasz się z wikikodem nie zajmuj się edycjami w szablonach. Błąd z tą kategorią nie był błędem... był nim, ale Twoim błędem. Nie piszę tak, żeby Cię zniechęcić czy poniżyć, ale po to, abyś wiedział, że dodawanie do szablonów tego szablonu trzeba wpisać przed tym kod, który nie powoduje, że nagle wszystkie artykuły, które posiadają takowy szablon nie zaczną być do usunięcia. ;) Kod ten znajdziesz po zakończonych tabelkach z tekstem szablonu. ;) Pozdrawiam, NTBGdyskusja
wkład
Administrator Minecraft Wiki Polska 18:16, 2 wrz 2016 (UTC)

Re:Sens[edytuj kod]

Sory, dałem ciała i nie zrozumiałem... Pozdrawiam, Rubin.png MinecraftowyKloc Rubin.png (dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 20:44, 11 wrz 2016 (UTC)

Wersje, zbiory itd[edytuj kod]

Drogi TheTNT1500!

Niedawno wycofałem Twoje zmiany związane ze stroną 1.6. Wycofałem je dlatego, że uznałem iż są niepoprawne. Dlaczego? Otóź artykuł 1.6 odnosi się do Horse Update. W skład Horse Update wchodzą wszystkie wersje 1.6.x. Ten artykuł nie jest na temat pojedynczej wersji (1.6.1) ale o całej aktualizacji, na którą składają się wszystkie wersje 1.6.x. Dla zrozumienia polecam dodatkowo przeczytać wikipedia:Numeracja wersji oprogramowania. piotrex43 (Dyskusja) 21:00, 11 wrz 2016 (UTC)

Hej, możliwe że byłem w ogromym błędzie pisząc poprzednią wiadomość, przepraszam ciebie za to. Jeszcze dzisiaj postaram się znaleźć więcej informacji na temat wersjonowania w MC. Szczerze, byłem całkiem pewien mojego zdania, i że tak działa wersjowanie. Lecz czytając angielską Wiki przekonałem się że mogę być w błędzie. Wybacz mi za wprowadzenie Ciebie w błąd. :(
Przy okazji, staraj się nigdy nie przenosić stron przez kopiuj-wklej. Wiem że na stronie docelowej był już artykuł, i nie można uźyć domyślnego przeniesienia, ale polecam w takim wypadku użyć szablonu move. Ręczne przenosiny przez kopiuj-wklej są złamaniem licencji, na której działa wiki, i mogą powodować problemy prawne. Dzięki za zrozumienie. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) 00:38, 23 wrz 2016 (UTC)

"Uszeregowanie"[edytuj kod]

Witaj! Twoje "uszeregowanie" w tym ujednoznacznieniu nie ma sensu. Przenosisz tylko jeden typ cegły do drugiego... a nie wszystkie. Z resztą co da takie przeniesienie? Nic. I tak czy tak będzie przenosiło do tego i owego artykułu. Za samą tą edycją jestem na CommentCSS.png Nie. Pozdrawiam, NTBGdyskusja
wkład
Administrator Minecraft Wiki Polska 11:53, 12 wrz 2016 (UTC)

Re:Szablony[edytuj kod]

Nie martw się, wiedziałem, tylko nie podoba mi się, jak to wygląda... Pozdrawiam, Rubin.png MinecraftowyKloc Rubin.png (dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 19:33, 27 wrz 2016 (UTC)

Niech będzie, rób jak uważasz ;) Pozdrawiam, Rubin.png MinecraftowyKloc Rubin.png (dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 19:43, 27 wrz 2016 (UTC)