Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Please take a moment to fill out this survey on your gaming habits!

Dyskusja użytkownika:VeCt170

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Dziękuję, że tak chętnie mnie wyręczasz w pracy, ale bez przesady; też chciałbym coś się poduczyć i ćwiczyć wikikod :) Nie chcę, żebyś uznał mnie za lenia któremu się nie chce dodawać zdjęć. Wskazałeś mi jak to teraz bez wyjątku będę cisnął je do każdego artykułu :) Powodzenia w dalszej pracy. -Virian 19:26, 1 mar 2011 (CET)

Sprite[edytuj kod]

Hmm. Nie, nie poprawiaj istniejącego szablonu. Jak chcesz to zrobić, to po prostu spolszcz ten http://www.minecraftwiki.net/index.php?title=Template:Items&action=edit i odpowiednio potem ItemSprite :D Lewandowski (zapytaj (talk)) 20:33, 1 mar 2011 (CET)

Sprite cd.[edytuj kod]

Kawał dobrej roboty! [: Trochę zmian zrobiłem, ale w głównej mierze to tylko zmiana z Farb na Barwniki =] Lewandowski (zapytaj (talk)) 22:21, 1 mar 2011 (CET)

Czepianie się co do mojej osoby.[edytuj kod]

Witam. Raczej niesłuszne są Twoje oskarżenia. Owszem, używam translatora, ale częściej tłumaczę wszystko z głowy. Wczoraj kilka poprzednich artów przetłumaczył mój młodszy brat, więc przepraszam za jego gramatykę... Reszta będzie przetłumaczona zgodnie, tak jak np. artykuł o piecu. Przetłumaczyłem go sam, więc proszę Cię uspokój nerwy i nie prowadź do flamewara. Adus41 14:22, 5 mar 2011 (CET)

Wybacz o panie, że ponisoły mnie nerwy. Zakończmy to. Porównaj tą mączkę kostną oraz piec. Zobaczysz co zostało zrobione przezemnie.Adus41 20:57, 5 mar 2011 (CET)