Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Virian217

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Zupa/Potrawka[edytuj kod]

Hmm, ja bym był za zupą, niż za potrawką, nawet nie patrząc na tłumaczenie. Raczej zupa grzybowa jest bardziej znana niż potrawka grzybowa... Google Trends :D Lewandowski (zapytaj (talk)) 22:03, 27 lut 2011 (CET)

Witam :)[edytuj kod]

Fajnie, że pomagasz w tłumaczeniu artykułów :). Mam nadzieję że szybko ogarniesz wikikod i nie będziesz uwięziony w szablonie /tłumaczenie. Parę porad dla Ciebie:

  • Szablony infoboksów mają na naszej wiki przetłumaczone nazwy. Poleciłbym Ci kopiowanie infoboksów z istniejących już artykułów, np. kiedy tłumaczysz Piasek, wejdź do artykułu Ziemia, skopiuj stamtąd infoboks i pozmieniaj wartości. Oczywiście Przedmioty, Bloki, Moby itd. mają swoje własne infoboksy i nie należy wsadzać Bloków do moba itd :)
  • Zdjęcia możesz wrzucać za pomocą panelu z lewej strony, Narzędzia -> Prześlij plik. Może Ci się nie chciało wrzucać zdjęć do Dyni np., spoko :P ale tak gwoli ścisłości.
  • Edytując dyskusję zawsze podpisuj się czterema tyldami ~~~~. Automatycznie zmienia to podpis na ustawiony przez Ciebie w Opcjach.

Mam nadzieję, że trochę rozjaśniłem Ci pracę wiki itede. Bardzo pomocna może Ci być pomoc normalnej polskiej Wikipedii, tematy pomocy np. Pomoc:Infoboks, ponieważ Minepedia funkcjonuje na tych samych zasadach co Wikipedia. Pozdrawiam :) veCt 17:14, 1 mar 2011 (CET)

Crafting Bloku złota zrobiłem w paincie :X tzn ściągnij crafting czegokolwiek innego i zastąp obrazki w polach tymi z Wygląd2 ;P w sumie mogę się tym zająć. Pzdr veCt 19:19, 1 mar 2011 (CET)

Ej nie ma problemu, zrobiłeś dobrą robotę z artykułem, dałeś do /tłumaczenia, poprosiłeś o dodanie zdjęć, moim zdaniem dużo więcej Ci się "chce" niż wielu osobom które tutaj dodają nowe artykuły :P. Jak chcesz to ćwicz, w takim razie nie edytuję, niestety polska Minepedia nie ma takiego fajnego szablonu crafting grid jak angielska, ale myślę, że Lewandowski się tym zajmie, narazie musisz ręcznie zrobić obrazek craftingu. W robieniu tabelki może Ci pomóc ta strona. Pzdr, veCt 19:35, 1 mar 2011 (CET)