Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:WilkPolska

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witaj![edytuj kod]

Witaj!

Jestem wdzięczny za Twój wkład w rozwój tego projektu. Jest to zdecydowanie rzecz, na której skorzysta cała polska społeczność Minecrafta. :)
Przed rozpoczęciem kolejnych edycji poświęć czas na zapoznanie się z podstawowymi zasadami. ;)

Kilka przydatnych linków
Jak edytować?

Nie krępuj się edytować artykułów! Na Minecraft Wiki Polska trzymamy się zasady śmiałego edytowania – nie musisz pytać nikogo o zgodę na edycje!

Nie obawiaj się też, że cokolwiek zepsujesz. Jeżeli nawet popełnisz błąd, zawsze można odtworzyć poprawną wersję artykułu!

Jeśli czegoś nie wiesz, nie krępuj się pytać innych. Z kolei na naszym kanale IRC (irc://chat.freenode.net/mcwikipl) znajdziesz doświadczonych użytkowników.

W poradniku autora Wikipedii znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji na temat edytowania i formatowania tekstu.

Pamiętaj o zasadach!

Przed rozpoczęciem edytowania poświęć trochę czasu na zapoznanie się z zasadami. Pozwoli to na uniknięcie rozczarowań wynikających z usunięcia Twoich wpisów lub wręcz zablokowania Ci możliwości edycji artykułów.

Parę słów na zakończenie :)

Kilka rad na koniec. Na stronach dyskusji i w głosowaniach (ale nie w artykułach) podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld). Po zapisaniu strony w miejsce tyld pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Pamiętaj też: chcąc skontaktować się z innym użytkownikiem, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to z chęcią Ci pomogę – w tym celu wpisz się na mojej stronie dyskusji. Zawsze chętnie służę pomocą :)

Życzę owocnych edycji!


Pozdrawiam, NTBGdyskusja
wkład
13:27, 4 paź 2016 (UTC)

Re:1.11[edytuj kod]

Nie wiem. Póki co Mojang pracuje nad aktualizacjami niezwykle szybko (przykładem tego jest wersja 1.10), więc jeśli nie zwolnią tępa to być może jeszcze w tym roku ujrzymy oficjalną wersję 1.11. Póki co trzeba się zadowolić snapshotami :P.

Poza tym mam pytanie: czy podobają Ci się tłumaczenia nowych przedmiotów (np. muszla Shulkera, totem nieśmiertelności) które możesz ujrzeć na naszej Wiki? Są one jeszcze nieoficjalne, więc jeśli chciałbyś zaproponować jakąś zmianę, to pisz śmiało tutaj. Każdą propozycję weźmiemy pod uwagę i kiedyś zaproponujemy je Aleksandrze Zając podczas prac nad polskim tłumaczeniem. Tak więc od razu mówię - każdy może mieć czynny wkład w rozwój gry ;) Pozdrawiam, Rubin.png MinecraftowyKloc Rubin.png (dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 13:37, 4 paź 2016 (UTC)