Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja użytkownika:ZiuszPL

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Edycja cukru[edytuj kod]

Byłem zmuszony anulować Twoją edycję cukru. To jest artykuł o cukrze, a nie o otrzymywaniu ciasta ;] Sewciok 17:12, 2 kwi 2011 (CEST)

Cykl dnia i nocy[edytuj kod]

Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe, ale edytowałem dośc poważnie artykuł tłumaczony przez ciebie, cykl dnia i nocy. Po prostu było tam zbyt dużo różnych błędów składniowych, interpunkcyjnych, etc. Gregoric 17:00, 22 kwi 2011 (CEST)

Pliki[edytuj kod]

Dlaczego przesyłasz takie małe pliki? Przesyłaj jak największe się da. System to zmniejszy jak podasz rozmiar w artykule. Np. dla pliku Plik:242px-Alpha105.jpg można zmniejszyć: [[Plik:242px-Alpha105.jpg|100px]] co da mały plik:
100px
~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 16:02, 28 kwi 2011 (CEST)

Redaktor[edytuj kod]

Gratulacje! Wykonałeś potrzebną ilość edycji, by zostać redaktorem. 😉☺ Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) (Admin MWP) 07:34, 19 kwi 2018 (UTC)

Dołączam się do gratulacji! :) Frisk (Dyskusja) 11:34, 19 kwi 2018 (UTC)
Jak i również! :) (spróbuj dostosować podpis do rangi (taka rada). Pozdrawiam, Mój wkład Druteczka (dyskusja) (profilpliki) Redaktor MCWiki Polska Moja przestrzeń 12:00, 19 kwi 2018 (UTC)
Dot.: podpis: Wyśmienicie! Pozdrawiam, Mój wkład Druteczka (dyskusja) (profilpliki) Redaktor MCWiki Polska Moja przestrzeń 12:32, 19 kwi 2018 (UTC)

Co do licencji[edytuj kod]

Hej! Dzięki za Twój ogromny wkład w stronę o aktualizacji tekstur oraz artykuły o pracownikach Mojang! :> Cieszę się że mimo tylu lat tej wiki, nadal znajdują się osoby, które utrzymują ją zaktualizowaną. Jedynie chciałem zwrócić na jeden z pozoru drobny element wiki, lecz całkiem znaczący, jest nim licencjonowanie plików. Z natury wiem że to całkiem monotonna rzecz (dlatego ja sobie ją trochę ułatwiłem tworząc bota, który znacząco przyśpiesza pracę w paru zakątkach na wiki, w tym w licencjonowaniu plików) i nigdy nie widać jako tako jej efektów, lecz licencje są nieodłącznym elementem plików i niestety musimy się nimi zajmować. Wspominam o tym dlatego że zauważyłem że nie umieszczasz często licencji pod plikami, które wysyłasz. I o ile dla mnie to nie sprawia problemu bo wystarczy że skopiuje kawałem tekstu z ostatnich zmian, podam obróbce i wykonam komendę do dodawania licencji, to zazwyczaj użytkownik przesyłający plik jest obarczony tę odpowiedzialnością. Tak poza tym, domyślam się że zdajesz sobie z tego sprawę, ale na wszelki wypadek wspomnę że MCWikiPL ma własny serwer na Discordzie jak i również kanał IRC. Oba są opcjonalne, i do niczego nie zobowiązują, lecz jeżeli jest jakiś problem to tam najczęściej można skontaktować się z administracją. Pozdrawiam Frisk (Dyskusja) 21:10, 4 maj 2018 (UTC)