Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Minecraft Wiki Polska:Projekty/Modyfikacje

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Oto kolejny projekt na Minecraft Wiki Polska - Modyfikacje!

O czym trzeba pamiętać przy edytowaniu artykułów o modyfikacjach?[edytuj kod]

Należy pamiętać, że umieszczanie nieprzydatnych, zbyt ułatwiających grę modyfikacji może nie być encyklopedyczne i wygodne w przeglądaniu. Modyfikacji nie może być za dużo (co najwyżej najpopularniejsze i najbardziej przydatne). Na stronie "Modyfikacje" nie należy umieszczać zbyt długiego opisu w tabelce o modyfikacjach, trzeba też pamiętać, że modyfikacje w szablonie i tabelkach powinny być sortowane w kolejności alfabetycznej.

Jakie są cele projektu?[edytuj kod]

  • Pełne przystosowanie szablonów do modyfikacji m.in. Grid i infoboksy (szczególnie przetłumaczenie dokumentacji szablonu Grid/Furnace).
  • Utworzenie szablonów dla modyfikacji: infoboks i dolny panel nawigacyjny.
  • Oczyszczenie i poprawa strony Modyfikacje.
  • Utworzenie strony Modyfikacje/Instalacja modyfikacji.
  • Utworzenie strony o jednej (później może być więcej) konkretnej modyfikacji (znaleźć się tam powinny takie rzeczy jak: infoboks, dolny panel nawigacyjny, odpowiednie kategorie, możliwe podstrony, dużo obrazków, poprawny tekst, stosowanie nagłówków).

Pracujący nad projektem[edytuj kod]

Tutaj można zgłaszać się do pracy nad modyfikacjami poprzez wpisanie: * ~~~ (gwiazdka i trzy tyldy) pod nazwy użytkowników już wpisanych.