Tworzenie Modyfikacje/BuildCraft

Skocz do: nawigacja, szukaj

Uwaga! Zamierzasz utworzyć stronę, która została wcześniej usunięta.

Upewnij się, czy ponowne utworzenie tej strony jest uzasadnione. Poniżej znajduje się rejestr usunięć i zmian nazwy tej strony:

  • 13:22, 6 lip 2020 Oakar567 dyskusja edycje usunął stronę Modyfikacje/BuildCraft (Zgodnie z dyskusją strona zostaje usuwana)
  • 20:18, 21 wrz 2012 Lewandowski dyskusja edycje usunął stronę Modyfikacje/BuildCraft (treść: „{{Idealne}} '''Buildcraft''' - Modyfikacja, która dodaje zautomatyzowane górnictwo i rzemiosło, jak również transport rurami z możliwością sortowania. == Bloki == === Silniki === {{ListItem|BuildCraft|Redstone Engine}} {{List...”)

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Wkład na Minecraft Wiki Polska jest udostępniany na licencji CC BY-NC-SA 3.0 (szczegóły w Minecraft Wiki Polska:Prawa autorskie). Jeśli nie chcesz, żeby Twój tekst był dowolnie zmieniany przez każdego i rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj.
Zapisując swoją edycję, oświadczasz, że ten tekst jest Twoim dziełem lub pochodzi z materiałów dostępnych na warunkach domeny publicznej lub kompatybilnych. PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ MATERIAŁÓW CHRONIONYCH PRAWEM AUTORSKIM BEZ POZWOLENIA WŁAŚCICIELA!

Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)