Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Przyszłe aktualizacje

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj
Historia wersji i przyszłe aktualizacje


Planowane wersje

1.15

Information icon.svg Osobny artykuł: 1.15.

1.15 jest nadchodzącą dużą aktualizacją z datą wydania zaplanowaną na 10 grudnia 2019[1], w której głównymi zmianami będą dodanie pszczół i powiązanych z nimi rzeczy, oraz naprawa błędów.[2]

1.16

Information icon.svg Osobny artykuł: 1.16.

1.16 to nadchodząca duża aktualizacja skupiająca się na ulepszeniu Netheru. Została zapowiedziana MINECON EARTH 2019. Planowane jest dodanie nowych biomów w Netherze, nowych bloków brodawek, utwardzonego piasku dusz, niebieskiego ognia i dwóch nowych agresywnych mobów, którymi są Piglin oraz Hoglin. [3][4]

Dalsza przyszłość

Planowane jest drobne zmienienie walki, nowe ustawienia graficzne Super Dokładne (ang.Super Fancy), urozmaicenia sawanny i pustyni (zapowiedziane na MINECON Earth 2018) takie jak: palmy, baobaby, strusie, termity, kopce termitów i surykatki, zmienienie generowania się gór, mechaniki śniegu i dodanie kóz. Nie zapowiedziano jeszcze, która aktualizacja skupi się na podanych nowościach.

Przypisy