Użytkownik:Mateusz2000

Z Minecraft Wiki Polska
Wersja z dnia 20:02, 23 cze 2013 autorstwa Mateusz20005525@legacy41761646 (dyskusja | edycje) (Utworzył nową stronę „== Trochę o mnie == Cześć! Nazywam się Mateusz Materek, z Minecraft wiki "przyjaźnię się" od jakiegoś czasu. Głównie przepadam za poprawianiem różnych a...”)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Trochę o mnie[edytuj | edytuj kod]

Cześć! Nazywam się Mateusz Materek, z Minecraft wiki "przyjaźnię się" od jakiegoś czasu. Głównie przepadam za poprawianiem różnych artykułów, jak dostanę krótki, gotowy "surowiec", mogę coś tam o nim popisać. U mnie jest tak - dostaje jedno zdanie pojedyncze i potrafię je rozbić na dziesięć złożonych :) Minecraft Wiki uważam za świetną inicjatywę ze względu na to, że gracze bardziej doświadczeni mogą trochę podzielić się swoją wiedzą, a ci "nowi" - dowiedzieć się czegoś o tej grze czy na przykład podyskutować na różne tematy.


Zainteresowania[edytuj | edytuj kod]

Poza samym Minecraftem lubię programować (Pascal, trochę Javy, C++, LUA itp.). Jakbym miał się nauczyć innego języka pewnie szybko bym go załapał, to programowanie to dla mnie czysta przyjemność. Przepadam też za różnymi "operacjami" przy sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, mechanicznym itd. No, ogólnie takie spraiegam wy techniczne. Gram też na keyboardzie, biegam, jeżdżę na rowerze, chodzę po górach... Takie trochę aktywne życie. W samego MC gram od... Coś tak zaczęło się długo przed Haloween Update, tak mniej - więcej we wczesnej Alphie, trochę po Infdev'ie. Przepadam za przygotowywaniem, konfigurowaniem paczek pluginów, spolszczaniu ich (manualnie, nie przez programy, które czasami potrafią coś "narozrabiać" w tłumaczeniu), kiedyś próbowałem też je pisać, ale średnio mi szło. Często brano mnie ja jakieś stanowiska kierownicze serverów (Technik, Admin, Moderator), byłem też posiadaczem servera.


No, podsumowanie:[edytuj | edytuj kod]

Do MC Wiki chciałbym wnieść jak najwięcej, opowiedzieć co nie co o Minecraft'owym życiu, czy może też się z czegoś podszkolić, chciałbym podopisywać trochę ciekawostek z "życia wziętych", może poodnajdywać jakieś ciekawe bugi, czy napisać jakiś ciekawy artykuł. Za takie "zadanie nadrzędne" ustaliłem sobie HIPERDOKŁADNIE opisać BuildCraft'a i do tego będę dążyć - maksymalnie wyczerpać ten obszerny temat.
No to co? DO DZIEŁA!

--Mateusz.Materek 22:02, 23 cze 2013 (CEST)