Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Użytkownik:Sewciok282/O Mnie

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Sewciok[edytuj | edytuj kod]

A oto moja postać w Minecraft.Przedstawia ona Ezio Auditore da Firezne, znanego z gry Assassin's Creed II

Witam. Jestem 16 letnim chłopakiem z Głogowa (woj. Dolny Śląsk). Uczę się w gimnazjum (trzecia klasa). Po gimnazjum idę do technikum informatycznego, na kierunek grafiki komputerowej.
Bardzo lubię grafikę komputerową, zajmuję się tym profesjonalnie. Zarabiam z tego tworząc szablony na strony i inne grafiki. Oprócz tego jestem łagodnie mówiąc "maniakiem gier". Przez grubsza trzy lata grałem w Counter Strike, jednak to porzuciłem ;]. Gram w różne gierki, jednak obecny komputer nie pozwala mi na wiele. Oprócz PC'ta mam Xbox 360 :].
Na Minepedii staram się robić jak najwięcej, obecnie nie mam pomysłów co do nowych artykułów, a chciałbym pomóc jak najbardziej. Możecie mnie znaleźć w sieci pod dwiema nazwami: Sewciok oraz Sevcio
Przez prawie rok czasu prowadziłem własną sieć serwerów gry Counter Strike 1.6. Jednak sprzedałem ją z braku czasu i dalszych chęci, głównie ładowania pieniędzy. Znana była pod nazwą CS-Pacman ;]. Sewciok 20:52, 5 kwi 2011 (CEST)
Mój kanał na YouTube
Gadu Gadu: 8316733