Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Użytkownik:TheTNT1500/inne/witaj/zawartość

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj
Witaj!!!

Jestem wdzięczny za Twój wkład w rozwój tej wiki. Jest to zdecydowanie dobra rzecz, z której skorzysta cała polska społeczność Minecrafta. ☺
Przed rozpoczęciem kolejnych edycji poświęć chwilkę czasu na zapoznanie się z podstawowymi zasadami. ☻

Kilka przydatnych linków
Jak edytować?

Nie krępuj się edytować artykułów!- Na Minecraft Wiki Polska trzymamy się zasady śmiałego edytowania – nie musisz pytać nikogo o zgodę na edycje!

Nie obawiaj się też, że cokolwiek zepsujesz. Jeżeli nawet popełnisz błąd, zawsze można odtworzyć poprawną wersję artykułu!

Jeśli czegoś nie wiesz, nie krępuj się pytać innych. Z kolei na naszym kanale IRC (kanał:irc://chat.freenode.net/mcwikipl) znajdziesz doświadczonych użytkowników.

W poradniku autora Wikipedii znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji na temat edytowania i formatowania tekstu.

Pamiętaj o zasadach!

Przed rozpoczęciem edytowania poświęć trochę czasu na zapoznanie się z zasadami. Pozwoli to na uniknięcie rozczarowań wynikających z usunięcia Twoich wpisów lub wręcz zbanowania Ciebie na określony czas.

Parę słów na zakończenie ☻

Kilka rad na koniec. Na stronach dyskusji i głosowaniach (ale, broń borze, nie w artykułach) podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld). Po zapisaniu strony w miejsce tyld pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Pamiętaj też: chcąc skontaktować się z innym użytkownikiem, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to z chęcią mogę Ci pomóc – w tym celu wpisz się na mojej stronie dyskusji. Mogę służyć z pomocą ☺.

Życzę owocnych edycji!


Pozdrawiam, TNT.png TheTNT1500 TNT.png 20:08, 21 wrz 2016 (UTC)UWAGA!!!To jest kopia User:Piotrex43/inne/witaj/zawartość, zmieniona na mój gust.